petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    kuşum aşırı derecede pis beyaz yerleri kahverengiye döndü resmen ama ne yaptıysam suya sokamadm kafesi güneşli bi ortama aldım suyun içine marul maydanoz vs ne yaptıysam sokamadım suya giriyor korkup geri çıkıyor su ayak ayak hizasından bile az koyuyorum ne yaptıysam olmadı ne yapmam gerek

2. yukseluc

yukseluc New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş korkuyosa üsteleme. Kafesin yanına yada rahatça görebileceği yere bi çay tabağı koy. Ona zamanla alışır. Kuşu dışarı çıkar çay tabağının üstüne koy üstünde dursun, ona zarar vermiuceğini anlasın. Sonra zamanla çay tabağana çok hafif su koy 6-7 damla bile yeter. Sonra zamanla su miktarını arttır. Her şeyden önce sabırlı ol.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Banyoluk sürekli takılı dursun.
    Kafeste oyuncak, ayna vb.. çıkart. İlla girer suya.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Banyoluk takılı olsun olmadı bi sprey yardımıyla yıkayın

Sayfayı Paylaş