petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kraleren tarafından 26 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. kraleren

kraleren Guest

Öncelikle belki bunlar basit şeyler ama benim pek bir bilgim olmadığından soruyorum. Dişi kuşumun gagasının altında kahverengilik var. Belli oluyo yani. Bu dişi kuşlar için normal mi bir sakıncası var mıdır?

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuzun resimlerini yüklerseniz daha faydalı cevaplar alabilirsiniz...resim yükleme konularda var...

3. kraleren

kraleren Guest

Malesef kuşun resimlerini yükleyemem daha doğrusu o görüntüyü yakalamama imkan yok:) Kuşun gagasının tam altında oluşmuş kahverengilik. Kafasını kaldırdığında farkettim. Belki yanılmışımdır diye oyun yapıp kafasını kaldırıp baktım var evet. Zaten olabilecek seçenekleri istiyorum. Daha detaylı bilgi veremediğim için özür dilerim.

(Resmi yakalayamamamın sebebi kuşun rahat durmaması:))

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Olabilecek bir tane seçeneği yazıyorum. Kızışmış olabilir.

EDİT: Yalnış okumuşum halil bey'e katılıyorum.

#4 Ezel ALBAYRAK, 26 Haziran 2013
    Son düzenleme: 26 Haziran 2013
  5. halil99

halil99 Guest

kuşununuz lekesi olabilir bazı kuşlarda yavruluktaki siyah leke kahverengiye dönüyor

Sayfayı Paylaş