petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardimci olurmusunuz :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BURAK KANGAL tarafından 29 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. BURAK KANGAL

BURAK KANGAL New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 2 gun kadar evde degildik dondugumuzde 9 aylik oglum mavisin surekli kustugunu gordum tabiki bu kusmasimi bilmiyorum surekli ayni yere tunegine agzindan bi obek mukuslu taneli yemi cikariyo cikardiktan sonrada hemen hepsini yiyo cok uzgunum:( surekli yemligine inip yemde yiyo genel durumu ayni neseli hareketli ama silkelenincede agzindan tane yem geliyo sonra gidip ayni yere kusup geri yiyo bugun sayamadgim kdar cok yapti konu hakkinda bana yardimci olabilcek varmi acaba kusum hastami ve napmam gerekli

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Benim düşüncem kuşunuz hasta değil sadece bir eş istiyor :)

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    9 aylık olması ve genel durumunun iyi olması Ekincan EROL un dediği gibi ergenlikten dolayı eş istediğini gösteriyor.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kusunuz damızlık olmuş kur yapıyor maşallah

5. BURAK KANGAL

BURAK KANGAL New Member

Beğenileri:
    0
    Kusum bana cok aliskin ve konusuyo bu yuzden es almayi pek dusunmuyordum bu kusma olayini durdurup gecirebilcegim bisey varmidir es alma harici surekli tekrarliyo ve gordukce uzuluyorum kendiliginden birakirmi acaba

6. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Şimdi salıncağı kur yaptığı(eş saydığı) eşyalar çıkarılır gün ışığı görme süresi azaltilır dicem ama bunlar da bence çok acımasızca olur. Eş al aranızdaki bağ güçlüyse seni unutacak değil ya. Banyo veriyor musun?

7. BURAK KANGAL

BURAK KANGAL New Member

Beğenileri:
    0
    Arada bi kaba su koyuyorum kendi isterse icine giriyo ama bu belli periyotlardami olmali bilmiyorum dogrusu

8. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Havanın ısısına göre değişir. Bu ara haftada bir verebilirsin.

Sayfayı Paylaş