Karadeniz Pet

Yardımmmm

• Konbuyu başlatan erdincozn54
  • Başlangıç tarihi
E

erdincozn54

Guest
bugün aldığım dişiyi erkeğin yanına koydum ilk erkek dişiye yaklaşmak istiyodum şimdi dişi erkeğin yanına gelince erkek başka tarafa gidiyo

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eğer fazla kavgaları yok ise fazla üzerlerine gitmeyin derim, sessiz sakin bir yerde dursunlar:)

çok kavgaları yok ama sağ taraftaki tüneğe erkek gidince dişi gagalayıp kovuyo

Biraz zaman vermelisin, bekle bakalım bir kaç gün daha zaman ne gösterecek bilemezsin. Bir bakmışın boy boy yavruları var :)

Böyle diyosunuz ya çok seviniyorum yaa inşallah yavru alırım yuvalığı ne zaman takayım eşleştikten sonramı

Yuvalık çift olarak gördüğünüz muhabbet kuşlarınızın kafesinden çıkartmayın. Sürekli takılı dursun, kızgınlaşıp yumurtladıklarında zaten girer yumurtlar ;)

Kavga etmiyorsalar iyi zamanla alısıcaklardır birbirlerine

onur abi tevfik abim demiş ama tam anlıyamadım birazdaha açarmısın yuvalığı şimdimi takayım yoksa eş olduklarını anlayınca mı

yuvalığı dişi gagalıyorsa erkeği sevmiş demektir ama minik yumurtalar için erkeğin dişinin yanına gitmesi beklenir 1 hafta 10 bekle eğer hala erkek dişiyi sevmezse dişiyi değiştirmen gerekir yoksa dişi erkeğin boynunu kırabilir :(

Zamana bırakın. 1-2 hafta kadar daha kavga sürerse eşlerin tekini değiştirin. Fakat çok ciddi anlamda bir kavgaları olmuyorsa bırakın dursunlar.