petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımmmm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve erdincozn54 tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. erdincozn54
    Gizli

bugün aldığım dişiyi erkeğin yanına koydum ilk erkek dişiye yaklaşmak istiyodum şimdi dişi erkeğin yanına gelince erkek başka tarafa gidiyo

#1 erdincozn54, 3 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Eylül 2013
  2. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Eğer fazla kavgaları yok ise fazla üzerlerine gitmeyin derim, sessiz sakin bir yerde dursunlar:)

3. erdincozn54
    Gizli

çok kavgaları yok ama sağ taraftaki tüneğe erkek gidince dişi gagalayıp kovuyo

4. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Biraz zaman vermelisin, bekle bakalım bir kaç gün daha zaman ne gösterecek bilemezsin. Bir bakmışın boy boy yavruları var :)

5. erdincozn54
    Gizli

Böyle diyosunuz ya çok seviniyorum yaa inşallah yavru alırım yuvalığı ne zaman takayım eşleştikten sonramı

6. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Yuvalık çift olarak gördüğünüz muhabbet kuşlarınızın kafesinden çıkartmayın. Sürekli takılı dursun, kızgınlaşıp yumurtladıklarında zaten girer yumurtlar ;)

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kavga etmiyorsalar iyi zamanla alısıcaklardır birbirlerine

8. erdincozn54
    Gizli

onur abi tevfik abim demiş ama tam anlıyamadım birazdaha açarmısın yuvalığı şimdimi takayım yoksa eş olduklarını anlayınca mı

9. ceren ceylan
    Gizli

yuvalığı dişi gagalıyorsa erkeği sevmiş demektir ama minik yumurtalar için erkeğin dişinin yanına gitmesi beklenir 1 hafta 10 bekle eğer hala erkek dişiyi sevmezse dişiyi değiştirmen gerekir yoksa dişi erkeğin boynunu kırabilir :(

10. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Zamana bırakın. 1-2 hafta kadar daha kavga sürerse eşlerin tekini değiştirin. Fakat çok ciddi anlamda bir kavgaları olmuyorsa bırakın dursunlar.

Sayfayı Paylaş