petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardın edin lütfen :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emine uyumaz tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. emine uyumaz

kuşumu kurumuş pisliğini yemekten vazgeçiremiyorum vitamin veriyorum herşeyi var hatta bizimle meyve de yiyor ama kurumuş pisliğini gidip yiyo un ufak yapıyo sağlığında bir sıkıntı görünmüyor yinede. Bide kremşantili partanın üzerine oturdu tüylerine yapıştı ılık su yaptım banyo yapmıyo tüyleri oyle kirli duruyor ne yapmam gerek

2. tornado25

tornado25 New Member

Beğenileri:
    0
    bence ilik su ile yikayin temizlensin biraz kizar ama sonra unutur ama dikkat edin soguk almasin banyodan sonra

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

bir bakin isterseniz acaba kus kumu varmi kafesinizde ayri bir kapta yoksa bir deneyin kus kumunu koyun bir kaba sorun cözülür büyük olasilikla

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...diskisini-yemesi-ve-alinacak-onlemler-34.html

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Yıkamayın nemli bir bezle silin gerisini kendi halleder. Yıkamak sağlıklı bir eylem değil özellikle bu havalarda. Dışkı yeme konusunda birşey diyemem benim de dışkı yiyen kuşlarım var arada. Bir sıkıntı yaşamadım

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Arasira yiyebiliyorlar , en iyi cozum kafes tabanina izgara koymak

5. emine uyumaz

kumu var yemine kattım,kumunu ama yrni çare olmadı

Sayfayı Paylaş