petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaş - Cinsiyet - Durum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tolga Tali tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Tolga Tali
    Gizli

Merhaba arkadaşlar daha dün akşam bu kuşu aldım acaba durumunu bana söylermisiniz?

Resmi ;

Bide herhangi bir sağlık problemi varmı?

2. RAMAZAN
    Gizli

RAMAZAN Guest

Maşallah kuş saglıklı görünüyor cere rengini yüzünü net çekerseniz anlaşılır.

3. Tolga Tali
    Gizli

Bunu bile zor çektim kafeste çok hareketli

4. RAMAZAN
    Gizli

RAMAZAN Guest

rengi nedir ceresinin bana beyazımsı geldi ama dişi olabilir

5. Tolga Tali
    Gizli

Bide şimdi farkettim gözlerini 3-4 saniye kapatıp tekrar açıyor bişeyimi var acaba? :(

6. Tolga Tali
    Gizli

Çok soru sordum ama k.b 'yın hocam :D bide yiyecek olarak ne verebilirim? 1,5 aylık dedi kuşcu sadece yem veriyorum

7. RAMAZAN
    Gizli

RAMAZAN Guest

Gözlerini açıp kapatması dinleniyordur o biraz uzakdan bak o 3 4 saniye çogalır seni farkettiginde açıyodur. Kuşa öle agır yemler vermez sade kanarya yemi, aspur dal darı ver nijer falan verme eşe vurmayacaksan yerini değiştrme fazla rahatsız etme yemini suyunu gaga taşını ver mart ayına kadar iyice büyüsün sonra dişi al ver ayarı :)

8. Tolga Tali
    Gizli

Bide çok hareketli kafesi falan kemirmeye çalışıyor dışarımı çıkmak istiyor?

9. RAMAZAN
    Gizli

RAMAZAN Guest

Gaga taşı al ama en saglıklısı kalamar kemigi koy içine petshoplarda bulabilirsin kalsiyum ihtiyacı var kuşda mamaya alıştırabilirsen sitede tarifleri var yok alıştıramassan meyve yedir ama yedirmeden önce araştır o meyve kuş için saglıklımı ;)

Sayfayı Paylaş