Karadeniz Pet

Yaş - Cinsiyet - Durum

• Konbuyu başlatan Tolga Tali
  • Başlangıç tarihi
T

Tolga Tali

Guest
Merhaba arkadaşlar daha dün akşam bu kuşu aldım acaba durumunu bana söylermisiniz?

Resmi ;
t4r3w.jpg

Bide herhangi bir sağlık problemi varmı?

Maşallah kuş saglıklı görünüyor cere rengini yüzünü net çekerseniz anlaşılır.

rengi nedir ceresinin bana beyazımsı geldi ama dişi olabilir

Çok soru sordum ama k.b 'yın hocam :D bide yiyecek olarak ne verebilirim? 1,5 aylık dedi kuşcu sadece yem veriyorum

Gözlerini açıp kapatması dinleniyordur o biraz uzakdan bak o 3 4 saniye çogalır seni farkettiginde açıyodur. Kuşa öle agır yemler vermez sade kanarya yemi, aspur dal darı ver nijer falan verme eşe vurmayacaksan yerini değiştrme fazla rahatsız etme yemini suyunu gaga taşını ver mart ayına kadar iyice büyüsün sonra dişi al ver ayarı :)

Gözlerini açıp kapatması dinleniyordur o biraz uzakdan bak o 3 4 saniye çogalır seni farkettiginde açıyodur. Kuşa öle agır yemler vermez sade kanarya yemi, aspur dal darı ver nijer falan verme eşe vurmayacaksan yerini değiştrme fazla rahatsız etme yemini suyunu gaga taşını ver mart ayına kadar iyice büyüsün sonra dişi al ver ayarı :)

Bide çok hareketli kafesi falan kemirmeye çalışıyor dışarımı çıkmak istiyor?

Gaga taşı al ama en saglıklısı kalamar kemigi koy içine petshoplarda bulabilirsin kalsiyum ihtiyacı var kuşda mamaya alıştırabilirsen sitede tarifleri var yok alıştıramassan meyve yedir ama yedirmeden önce araştır o meyve kuş için saglıklımı ;)

Geri