Karadeniz Pet

Yaş ırk cinsiyet

Yigit Ö

Meraklı Üye
1

2

3-4

Gördüğünüz gibi 4 adet kuş var bilgilerini doğru yazarsaniz
Sevinirim (sallayacaklar yazmasın yani)

Birde bu 4 kuş geleli 2 hafta oldu benim bir tane erkek kuşum vardı 4 yaşında falan önce benim kuşun yanına sarilardan birini koydum anlaştılar ama sari erkekmis oyle dediler. Sonra 2. Fotodaki kusu koydum bu sefer onunla es gibi oldular kur yapar gibiler gagalriyla oynuyolar sürekli. 2 Fotodaki kuşa erkek diyorlar bide erkek erkege böyle şeyler yapması normal mi oyun oynuyolar yoksa kuş disi mi?
Iyi forumlar.

Kuşların hepsi yerli. 1 erkek 3 aylık, 2 erkek gibi duruyor 6 aylık, 3 dişi 6-7 aylık, 4 dişi duruyor 3 aylık. Güle güle besle.

Kuşların hepsi yerli. 1 erkek 3 aylık, 2 erkek gibi duruyor 6 aylık, 3 dişi 6-7 aylık, 4 dişi duruyor 3 aylık. Güle güle besle.

abi allah razı olsun bugüne kadar 6-7 facebook sayfasına attım afedersin takan olmadı detaylı bir bilgi verdin çok teşekkür ederim çok sağol :)

abi allah razı olsun bugüne kadar 6-7 facebook sayfasına attım afedersin takan olmadı detaylı bir bilgi verdin çok teşekkür ederim çok sağol :)
Rica ederim. Senden de Allah Razı Olsun. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Tüyleri kadar ömürleri olsun. Hepsine maşallah.

Geri