petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yaş ve cinsiyet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve onurkilic.3008 tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. onurkilic.3008

onurkilic.3008 New Member

Beğenileri:
    0
    Herkeze iyi akşamlar ve hayırlı ramazanlar bu yavrucagi daha yeni aldım erkek diye ama içime kuşku düştü sizden ricam yaş ve cinsiyet bilgisi vermeniz mümkündür şimdiden teşekkürler.uploadfromtaptalk1467487402840.jpg

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    6aylık civarı dişi gibi duruyor

3. onurkilic.3008

Beğenileri:
    0
    Gündüz hafif güneş ışığı vurunca ceresi çok hafif bir Mavilik oluyor ama hayırlısı olsun

4. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    dişi kuşlarında ceresinde çok hafif bi mavilik olabilir ama önemli olan yoğun olan renktir

5. onurkilic.3008

Beğenileri:
    0
    Haklısınız artık bekleyeceğiz bakalım bir kaç ay birde dişi ise eğer eğitim verilebilirmi

6. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    tabi ki dişi kuşta eğitilebilir ama erkek kuşa göre daha zor eğitilir mesela bi arkadaşımın şakır şakır konuşan dişi bi kuşu var yani sabrederek elinizden geldiğince ilgi gösterirsen sonuç alırsın :)

onurkilic.3008 bunu beğendi.
  7. onurkilic.3008

Beğenileri:
    0
    Ozaman hiç değiştirmeme gerek yok çok sevdim çok canli masallah dün getirdim eve bu gün yem yedi ottu başına gelip konuştuğumda hemen yakınlaştı biraz daha büyüsün söyle güzel bir erkek alıp allahın izniyle canavar gibi yavru alırım allah nasip kısmet ederse

Sayfayı Paylaş