Karadeniz Pet

Yaş ve cinsiyetlerini bilemedim ,yardım lütfen!!!

Duman38

Yeni Üye
Merhabalar, beyaz-mavi olan kuşun 5 aydır sahibiyim aldığımda 1-2 aylık demişlerdi ama tam emin değilim, sarı lutinoyu 2 gün önce dişi diye aldım ama yaşı ile ilgili hiçbir bilgim yok, aldığım petshop 6 aylık falan dedi, sizlerinde tahminlerinizi ve düşüncelerininzi öğrenmek istedim, cevaplar için şimdiden teşekkürler...

evet dişi 2014 yavrusu, kaç aylık olduğu ile ilgili tahmininiz varmı. Birde erkeği ben alalı 5 ay oldu aldığımda 2 aylık demişlerdi yani 7 aylık civarı olması lazım, sizce daha mı büyük.

Bana göre söylenenler doğru maşallah çok güzel kuslariniz var Güle güle besleyin hayırlı üretimler

Bana göre söylenenler doğru maşallah çok güzel kuslariniz var Güle güle besleyin hayırlı üretimler

çok teşekkür ederim hocam...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:41 --

bu kuşlar ne zaman damızlık oluyor arkadaşlar. bu arada sarı (dişi) geleli 3 gün oldu ama erkekle anlaşıyor gibiler. birde şunu farkettim ikiside tüy değişim sürecinde galiba, kafes ufak tüylerle dolu...

erkeğin göz etrafında iris oluşmuş yaşını doldurmuş yani 7 aylık değil

erkeğin göz etrafında iris oluşmuş yaşını doldurmuş yani 7 aylık değil

petshop keklemiş bizi o zaman :) ama aldığımda ne atlamayı ne uçmayı biliyordu ve kafasındaki çizgilerin tamamı neredeyse duruyordu.

Peki dişi sizce kaç aylık (lutino olduğu için seçmesi biraz zor galiba) 2014 yavrusu ama ay olarak kaç aylık olduğunu bilmiyorum?

Geri