Karadeniz Pet

Yaş Ve Irk Hakkında Bilgi Verirmisiniz

Barış Taş

Yeni Üye
IMG_20150125_182813.jpg

Hocam kafesiniz kötü durumda en yakın zamanda kafes almanızı isterim Metal tarzı olanlar daha iyi Bana Erkek gibi Geldi 3 4 aylık gibi benim kuş gibi.

Evet kafesim biraz eski değiştireceğim cevabınız için teşekkür ederim birde kuşumu yeni aldım bana alışması uzun sürermi?

Son düzenleme:
Ona olduğunca yakin davranin güzel kelimeler söyleyin sıcak davranın korkutmayın en kısa sürede size alisacakdir

Teşekkür ederim 3-4 aylık olduğu kesinmi bana daha küçük gibi geliyor??

Evet kafesim biraz eski değiştireceğim cevabınız için teşekkür ederim birde kuşumu yeni aldım bana alışması uzun sürermi?

Hocam kuş aldıkdıkdan eve geldıkden sonra 1 2 gün ellemeyin kuşu sitres yapıcaktıdır kuş forumda bi üstatdın nasıl eğittiği var o konuyu inceleyin bulamzsn pm atın.

kuşunuz 4-5 aylık erkek bence kafesini de yakın sürede değştir kafesin şuan tam bir zehir deposu kuş kemirirse zehirlenir

Son düzenleme:
Aldığım yer Hollanda dedi birde daha küçük olduğunu söylemişti bir resim daha atayım
IMG_20150125_202839.jpg

evet yavru olmasından forumda ele alıştırma yöntemleri var ordan bakarak uygulayabilirsin kuşu eline yakalama korkmasın senden güvenini kazan birde yeni aldıysan alışmasını bekle yeni ortama her gün sabah akşam konuşmaya calış onunla

Geri