Karadeniz Pet

yaşı ırkı ve cinsiyeti nedir ???

• Konbuyu başlatan kubra
  • Başlangıç tarihi
K

kubra

Guest
şımarığı daha dün aldım acaba ne kadarlık cinsiyeti ne ve kaç yaşında anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba :(

ceredeki deliklerinin etrafında beyazlık mı var?

fotoda öle çıkmış olabilir ama baktım şimdi beyazlık yok ve cere rengi pembe gibi

kubra hanım kuşunuz erkek 4-5 aylık bi canlı :)

teşekkür ederim ama aldığım yer 40 günlük demişti ben de bi gariplik olduğunu anladım 40 günlük gibi gelmedi bana o yüzden foto paylaşıp danışmak istedim teşekkür ederim tekrar ;)

en fazla 3 aylık kusura bakmayın yanlış bilgi verdim

ırkı hakkında tam bi bilgi verebilmem için tünekde dururken bi fotografını çekip atarsanız yardımcı olmaya çalışacagım

yakalayabildiğim pozlar bunlar umarım yardımcı olabilirsiniz :)

Hayırlı olsun, kafes biraz garip geldi? tünek yok, yemlik yerlerde, kafes dar gözüküyor.

evet bu kafes daha önceden vardı tünekleri yarın alıcam yemliğe gitmediği ve yerden dışkılarını yediği için yemliği yere koydum o nedenle şimdilik kafeste tünek yok :(

evet bu kafes daha önceden vardı tünekleri yarın alıcam yemliğe gitmediği ve yerden dışkılarını yediği için yemliği yere koydum o nedenle şimdilik kafeste tünek yok :(

Peki, hayırlı olsun tekrar.. anlatıklarınıza göre işiniz iş görünüyor kuşumuz baya huysuz :eek:

Geri