Karadeniz Pet

yaşı kaç sizce

Rassien

Onursal Üye
arkadaşlar kuşum kaç aylık
gLW8QZ.jpg

gLW8Qb.jpg

nGWM4R.jpg

bu arada söyliyeyim gözünde koyu gri bir iris var

Son düzenleme:
Kus disi fakat yasi 5 te ollabilir 1 de , emin olduguum tek sey genc bir kus degil

genç değil mi bana yavruyken dayım verdi dayımın kuşlarının yavrusu hatta ama kaç olduğunu söylememişti sormuştum ama hatırlamıyorum dedi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

yaşı kaçtır bilen ?

2 yasinda var ama cok ürkek biraz hirpalanmismi kusun panik halinde durusu var korkuyor birseyden

Son düzenleme:
2 yasinda var ama cok ürkek biraz hirpalanmismi kusun panik halinde durusu var korkuyor birseyden

yav ne diyosunuz ben bunun bebek halini gördüm dayımın kuşlarının yavrusu 1 aylık olunca dayım bana vermişti ama kaç ay geçti hatırlamıyorum 4 - 5 ay anca geçti heralde dayıma soruyom o da hatırlamıyo hem hurpalanmadı sadece tüy dökümünde yeni tüyleri çıkıyor 2 yaşında demenize şlaşırdım ben 5 - 6 aylık demenizi bekliyorum siz5 6 yaşında diyosunuz aneme sorucam bide işten gelince ayrıca daha gözündeki iris koyu gri iris 2 yaşında olsa beyaz olur
bu arada ürkek gibi durduğunu bildiniz kameraya baksın diye gözlerini çekmek için gözklüğümü göstermiştim tırsmıştı biraz bu arada yanlış anlamayın biraz azarlar gibi anlaşılıyor yorumum ama sadece şaşırdım o kadar yanlış anlamayın yani

Son düzenleme:
1 aylıkken geldiğini biliyosun, 5-6 aydır sende olduğunu biliyosun, yaşını soruyosun, yanlış tahminde bulunanlara yaş tahmini hakkında bilgiler veriyosun, şu şu sebeplerden 2 yaşında olamaz diyosun, sen bizi mi test ediyosun, 6 aylık diyen olursa aferim mi diyeceksin? Garip bir konu olmamış mı sence de?

1 aylıkken geldiğini biliyosun, 5-6 aydır sende olduğunu biliyosun, yaşını soruyosun, yanlış tahminde bulunanlara yaş tahmini hakkında bilgiler veriyosun, şu şu sebeplerden 2 yaşında olamaz diyosun, sen bizi mi test ediyosun, 6 aylık diyen olursa aferim mi diyeceksin? Garip bir konu olmamış mı sence de?

kaç ay geçtiğini hatırlamadığım için sordum sizi test etmek gibi bir amacım olamaz sadece yakında kuşumun yanına eş alıcam kaç aylık oılduğunu öğrenmek istediğim
ayrıca 5-6 aylıktır demedim kesin gibi sadece olsa olsa 5- 6 aylık olması lazım dedi dayım bende öyle dedim ama kesin bilgi vermedi anneme sorucaktım işteydi sordum o da hatırlamıyorum dedi artık 1 veya 2 ay daha geçsin eş alıcam kaç aylığını bilmesemde çok sorun çıkarmıcağını düşünüyorum

Fotoğraftan dolayı arkadaşlar öyle görmüş olabilirler fakat bana sorarsanız dediğiniz gibi koyu gri iris ve yavruyken almışsanız eğer kuşunuz 5-6 ayını doldurmaya yakın bir zamandadır.

Fotoğraftan dolayı arkadaşlar öyle görmüş olabilirler fakat bana sorarsanız dediğiniz gibi koyu gri iris ve yavruyken almışsanız eğer kuşunuz 5-6 ayını doldurmaya yakın bir zamandadır.

o zaman kaç aylıkken eş alıyım kuşumun yanına ve alacağım kuş en fazla kaç aylık olmalıdır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:07 -->-> Daha önceki mesaj 09:06 --

kardeşim sorma ozaman kimseye ben gördüğümü söyledim kimse sana yardımcı olmak için koşuşturmuyor

kusruma bakayın sadece okul açılıyor biraz acele ve endişe ediyorum tekrardan kusruma bakmayın özür dilerim

Benimde kuşum 5-6 aylık 1-2 ay beklemenizi tavsiye ederim birde kızıştırırsanız bu sizin için daha iyi olur. Alacağınız eş ise en fazla 1- 1.5 yaşında olmalıdır bu arada kuşunuz eş seçimini kendisi yaparsa özelliklede üretim düşünüyorsanız üretiminizden çok iyi bir sonuş alabilirsiniz :)

Benimde kuşum 5-6 aylık 1-2 ay beklemenizi tavsiye ederim birde kızıştırırsanız bu sizin için daha iyi olur. Alacağınız eş ise en fazla 1- 1.5 yaşında olmalıdır bu arada kuşunuz eş seçimini kendisi yaparsa özelliklede üretim düşünüyorsanız üretiminizden çok iyi bir sonuş alabilirsiniz :)

aslında üretim gibi fazla bir hevesim yok sadece okula gidiyorum akşamları geliyorum eve kuşum sabahtan akşama tek başına duruyor sadece yanına bir eş almak istedim ama tabii yavru olursada güzelo lur satarız en azından kuşlara bişeyler alırız :)

Son düzenleme:
aslında üretim gibi fazla bir hevesim yok sadece okula gidiyorum akşamları geliyorum eve kuşum sabahtan akşama tek başına duruyor sadece yanına bir eş almak istedim ama tabii yavru olursada güzelo lur satarız en azından kuşlara bişeyler alırız :)

Oda güzel bir düşünce :D

Geri