petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yaşı ve ırkı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve reykey tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. reykey
    Gizli

reykey Guest

#1 reykey, 3 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Mart 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    2 yaşını geçmiş bir kuş kanat ve kuyruklarını tam cekebilirseniz ırkı hakkında kesin birşey söylenebilir

3. Mehmet SEVİM
    Gizli

Yas olarak 1 ve 2 arasi olduğunu dusunuyorum ama irk olarak bisey diyemiyorum .

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. reykey
    Gizli

reykey Guest

[​IMG][/url][/IMG]

Kus gecen sene mayis haziran aylarinda yavru diye alindi pet shoptan ama emin degildim. Kuş suan evcil ele omza geliyor konuşuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:43 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

20140302 111220 - YouTube

5. Mehmet SEVİM
    Gizli

Kusunuz genç doğrudur maşallah cok tatli kizismis saglikli bi tosun :) nazar değmesin

6. reykey
    Gizli

reykey Guest

Yanina evcil bir dişi bulmaya çalışıyorum ama bulamıyorum.. 3 4 aylık bir dişi alsam yaninda büyütsem bir zarari dokunur mu disiye?

7. Mehmet SEVİM
    Gizli

Onu bulmak zor . olmaz sanirim ama basta ayri kafeslerde tutun bi sure sonra birlestirin onları yoksa kavga olur size ilgisi azalir

Sayfayı Paylaş