Karadeniz Pet

Yavru Alınmış Muhabbet Kuşu Çiftleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
01 - Irkı: -

02 - Cinsiyeti: Çift

04 - Yaşı: -

05 - Sağlık Durumu: İyi

06 - Bilezik No: Yok

07 - Fiyatı: 1. Takım ve 2. Takım 120 TL 3. Takım 110 TL

08 - Geçerlilik Tarihi: satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap.

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Sadece Ankara içi.

11 - İrtibat Telefonu: Ö.M. ya da konunun altına yorum yazarak ulaşınız.

12 - Mail Adresi: -

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

14 - Açıklamalar: Elimdeki takım sayısını azaltmak adına satılıktır. Kuşların tamamından yavru alınmıştır. Satışa çıkardığımdan yavrulamamaları için yuva girişlerini kapattım. 2. takım hala yavru bakmaktadır. Yavrular yeme düşünce alacak kişiye teslim edilecektir.
1. Takım (120 TL)

Gri-morumsu dişi, sarı erkek.

2. Takım (120 TL) Son 2 yavrusu yeme düşmeden yumurtladığı için bu çift satıştan çekilmiştir.

Gri dişi, parçalı mor-sarı erkek. Şu an 6 yavruya bakmaktadır. Kuşu satın alacak kişiye kuşlar, yavrular yeme düştükten sonra satılacaktır.

3. Takım (110 TL)

Dişi çift faktör sarı, Erkek parçalı desenlere sahip sarı. Erkek kuşun kanadında hafif düşme var. Üremeye ve uçmaya engel değil. O yüzden diğerlerine göre daha ucuz.

Son düzenleme:
2. Çifti yavrularıyla sahiplensek fiyat ne olur

İlkesel olarak yavrulu veya yumurtalı kuş satmıyorum malesef.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

Günceldir...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

Günceldir...

2.çifti almak istiyorum peki yavrular büyüdümü nezman alabilirim sırf sizin kuşunuz için üye oldum ama özelden yazamadım :(

2.çifti almak istiyorum peki yavrular büyüdümü nezman alabilirim sırf sizin kuşunuz için üye oldum ama özelden yazamadım :(

Yavrular henüz büyümedi. 3 tanesi 2-3 güne yeme düşecek. geri kalan üç tanesinin de yeme düşmesi 1 hafta 10 günü bulur. Ama en az 1 haftayı bulur diye düşünüyorum.

YAVRULAR BÜYÜDÜĞÜNDE BANA HABER EDERSENİZ SEVİNİRİM:rolleyes:

E-posta/Telefon vs. numaranızı bildirirseniz çift yavrular yeme düşmeden satın alınmamış olursa haber ederim. Dilerseniz de çifti şimdiden satın alırsınız. Yavrular yeme düşünce ben size teslim ederim.

E-posta/Telefon vs. numaranızı bildirirseniz çift yavrular yeme düşmeden satın alınmamış olursa haber ederim. Dilerseniz de çifti şimdiden satın alırsınız. Yavrular yeme düşünce ben size teslim ederim.
YENİ ÜYE OLDUGUM İÇİN ÖZELDEN YAZAMIYORUM BURDANDA İLETİŞİM NUMARASI YAZAMAM MALESEF :confused:

YENİ ÜYE OLDUGUM İÇİN ÖZELDEN YAZAMIYORUM BURDANDA İLETİŞİM NUMARASI YAZAMAM MALESEF :confused:

Bu arada Ankara'dasınız değil mi? Çünkü Ankara dışına gönderim yapamıyorum. Ben size özelden kendi iletişim bilgilerimi ileteyim. Benim attığım özel mesaja yeterli mesaj sayısına ulaşmasanız bile yanıt verebiliyorsunuz diye biliyorum.

Bu arada Ankara'dasınız değil mi? Çünkü Ankara dışına gönderim yapamıyorum. Ben size özelden kendi iletişim bilgilerimi ileteyim. Benim attığım özel mesaja yeterli mesaj sayısına ulaşmasanız bile yanıt verebiliyorsunuz diye biliyorum.

evet ankaradayım bekliyorum mesajınızı.

Günceldir...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:17 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

..............

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri