petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Cennet Papağanı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berfin Başocak tarafından 31 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba ben acil bir sey sormak istiyorum arkadasim cennet papagani bakiyor bugun bana mesaj atti ama bilgim olmadigi icin yardimci olamadim siz yardim edebilir misiniz lutfen
    Mesaj bu: Simdi bizim cennet papaganlari dort yavru yaptilar yavrular in ucune bakiyo bi tanesine bakmiyo cok kucuk iki gunluk biz de yuvadan aldik abim mama yaptı siringayla besliyoruz simdi sicak su torbasi yaptim pamuklarin üstüne koydum ama vucudu cok soguk dun daha hareketliydi bugun sanki vucudu kurumus gibi

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bulunduğu kaba nem verecek bir şey düşünmelisin. Pamukların kuşa temas etmeyen kısmına birkaç su damlatabilirsin en azından..

Sayfayı Paylaş