petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Diye Aldım Çok Deli Uçuyor ? :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ramazan AYDOĞAN tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Ramazan AYDOĞAN

Ramazan AYDOĞAN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yeni bi muhabbet kuşu aldım gittigim yerdeki kuşlar arasında yavru olanlar bitarafta duruyodu hepside küçük küçük buda küçük zaten ama kafasındaki çizgilere dikkat ettim gagasının ordan itibaren hepsi daha duruyo yani yavru.. ama alalı 2 gün oldugu halde kafesin içinde bi oyana koşuyo bi buyana koşuyo tele tırmanıyo atlıyo hopluyo baktım olacak gibi degil kafesin kapısını açtım hemen dışarı çıktı uçmaya başladı. ben diyodum ki nede olsa yavru bu diger besledigim muhabbet kuşlarımı bıraktıgımda kafesden dısarı cıkmıyodu eğer çıkarsa da 2-3 saniye havada kalıp yere düşüyodu yada biyerlere çarpıyodu. buda yavru oldugu için aynısı olur dedim bi bıraktım resmen patriot füzesi gibi gidiyo roket gibi bi oyana uçuyo bi buyana uçuyo düşmeden konabiliyo yavru degil de 5-6 ayını doldurmuş kuş gibi uçuyo ? buda resmi

2. Süleyman Aydın

Çok tatlı bi yavru maşAllah

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

benım erkek kuşumun aynı si renk desenleri falan. benım kuşumda uçamiyodu bugun saldim fena uçuyor.

4. Sevtap DERİN

Ahaahah yalnız tabirlere koptum ben ''resmen patriot füzesi gibi gidiyo roket gibi...'' Maşallah kuşunuz çok tatlı. Doğuştan yetenekli galiba. :D

5. Ramazan AYDOĞAN

Beğenileri:
    0
    yavru kuş uçamaz daha önce aldıklarım böyle degildi ele alınca öylece kalıyodu uçarsada hemen çarpıp düşerdi. bu acayip uçuyo yakalanmıyo bile kafesde de durmuyo kendini o telden diger tele atıyo resmen yavru degil gibi ?

6. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    alni daha acilmamamis belki 2-3 aylik falandir o zaman hareketli ve ucabiliyorlar bence cokda büyük görünmüyor masallah cokdfa seker sevimli sey

7. Ramazan AYDOĞAN

Beğenileri:
    0
    2-3 aylık muhabbet kuşu yavru sayılmaz mı ? ee yavru kuş ele gelir uçamaz öyle etrafa saf saf bakar:) ama bu öyle degil yetişkin kuş gibi uçuyo yavru degilse götürüp geri verecegim hem konusturmak hemde egitmek için almıştım...

8. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    benim kusta böyle hızlı atik çok çabuk ucmayı kavramıs bi takla atması yoktu :D güvercin gibi maşşallahhhhh :)

9. Ramazan AYDOĞAN

Beğenileri:
    0
    yemin ederim sırf bunun için kuşun adı patriot :)
    kuş isimlerinin oldugu paylaşıma onuda eklesinler bence :)

Sayfayı Paylaş