Karadeniz Pet

Yavru kuş

Caner ERGÜL

Meraklı Üye
Merhaballar
yavru kuşumun 15.günü şuan bir sıkıntı görünmüyor babayı kafesten ayırmıştım. Sormak istediğim ne zamandan sonra benim beslemem gerekecek yem yemesi gibi. Birde yavru nasıl görünüyor.

Yavru iyi duruyor parçalı kuş anne beslemiyormu ki müdahale edesin

Kursağını kontrol edin annesi besliyorsa hiç dokunmayın.Kuş kendi kendine yuvadan atlayacak kafese. Kafeste tek başına yem kırdığını gördüğünüz anda yavruyu ayırabilirsiniz. Buna yaklaşık olarak 20 gün kadar var. Güle güle besleyin maşallah

Anne beslemiyor mu?

Yavru iyi duruyor parçalı kuş anne beslemiyormu ki müdahale edesin

Anne besliyor demek istediğim benim görevim ne zaman başlayacak 1 ayın dolmasınımı bekleyeceğim yada kendi kendinemi öğrenecek yem yemesini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

Kursağını kontrol edin annesi besliyorsa hiç dokunmayın.Kuş kendi kendine yuvadan atlayacak kafese. Kafeste tek başına yem kırdığını gördüğünüz anda yavruyu ayırabilirsiniz. Buna yaklaşık olarak 20 gün kadar var. Güle güle besleyin maşallah

Anne besliyor hiç boş görmedim şu ana kadar. ilk yavru kuşum daha korku var biraz bişey olmasın diye

Kendi kendine öğrenecek anne besliyorsa problem yok demektir

Bırak kalsın bence bir zararı olmaz

Geri