Karadeniz Pet

yavru kusu annesı ıstemıo artık yuvada ?

göztepe1925

Meraklı Üye
arkadaslar 1 cıft mubıs aldım gecen fotograflarını paylasmıstım 1 hafta olmadı gun fılan yavru bıraz buyudu dısı durmadan yavruyu atmak ıstıo we her gun cıftlesıolar dısı erkek yavruyu ayırıyımmı kac gunluk bakarmısınız aldıgımda kusları yavrusu yuvalıktaydı ?

Korktuğum başıma geldi yeme düşmemiştir daha bu yavru baba ile beraber ayırın derim çokta güzel maşaallah

Korktuğum başıma geldi yeme düşmemiştir daha bu yavru baba ile beraber ayırın derim çokta güzel maşaallah
sız demıstınız deme ara werdırın dıe dınlensın dıe bende demıstım yok yenı gelıdı kuslar kendılerı zamn werırler yer degısıklıgı ıcın ? tesekurler bu arada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:43 -->-> Daha önceki mesaj 01:42 --

poposundakı tüyler cıkmuş sa ve elinizi ısırabılıyorsa ayırın :)

elım bıraz ısırıo ıısırmıo dıe bılırım de

Aynen öyle demiştim ben

haklı cıktınz ama cogu mubısler ole olmazmı geldıgınde bı sure alısma ıcın durgunluk olur zaten ama bunlar 4,5 gun de cıftlesmeye basladılar ben sasırdım dogrusu

Evet dediğiniz gibi olur ama eş kuşlar ise bu süre kısalabilir siz de daha da kısalmış

pekı bana tam bı net cvp werın dısı yuvayı hazırlıo durmadan we goguste sıskınlık kuyruk dusutu yaklasık 10 sn ye suruo erkek dısının ustunde durması ne yapıyım sımdı yavruyu kafesın altınamı koysam erkek beslermı?

Kafeste dursun aşağıda besleyebilir ama takip etmelisiniz yavruyu annesi öldürebilir fena dövebilir riskli durum bu. Şayet hırpalamıyorsa kalsın.. Hırpalıyorsa ben yavruyu babayla başka kafese koyardım

kafes salma kafes ve dısı yuvalıgı hazırlıo we yumurtlucak dısı yavruyu bazen dowuo nasıl dowuo yuvadan atmaya calısıo erkegı ayırdım yavruyla dıyeyım pekı dısı yumurtlarmı ? kafesın altında kalsa erkek beslerse dısıde arada beslese eger baktım olmuo ben kendım mı mama yapıp wersem

Siz kendiniz onlar gibi bakamazsınız o zaman size bir şey diyeyim ama kesin yapın bunu... KAFESİN BİR TARAFINA YAVRU ve babayı koyun ara bölmeyi takın aralıklı olur baba anneyi de yavrsunu da besler.. Bundan sonraki yumurtaları düşünmeyin elinizin altındaki yavru kurtulsun önce... Daha sonra babayı annenin yanına atın

pekı sızın dedıgınız gıbı uygulucam tahmınıze gore kac gunluk bır yavru

Tahminime göre 2 haftadan biraz fazla 17 18 günlük. Bi 10 günden fazla babasının bakımına muhtaç

tmm tesekurler bılgılendırdıgınız ıcın ıyı geceler

Geri