Karadeniz Pet

Yavru kuşum yem yemiyor

Abi yemiyo ağzında duruyo nolur çözüm çok küçük daha ölmesin nolur.
Veterinerden sulphamezathine al. Tam dolu suluğa 6 damla ekle. 5 gün boyunca kullan. İlaçlı suyu hazırladıktan sonra 2 damla ağzına ver direk. Acele et. Kuşun durumu ağır.

Yok vermiyorlar ceza yeriz bilmem ne diye insankık mı kaldı abi baksana dünya haline napcam kuş elimde kalcak :'((
Bu kadar üzülmeyin,birtane buğday ruseymi alın(marketlerde 3 5 tl) yumurta sarısıyla karıştırın...Akıskan mama kıvamında yapın...
Size basit elle besleme aparatı yapmayı tarif ediyorum...Bir şarj aleti kablosunu uygun boyutta kesip içini boşaltın,Sonra onu enjektöre takın.Çok basit bir besleme aparatı...Bu sekilde bu mamayla kusu besleyin...Sonra kusu elinize alıp ısıtın...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasıl elle beslenir,kursak borusu ne taraftadır youtube da videolarda kolayca öğrenilir.5 6 ml yedirseniz yeter

Nasıl elle beslenir,kursak borusu ne taraftadır youtube da videolarda kolayca öğrenilir.5 6 ml yedirseniz yeter

Nası üzülmeyim çok üzgünüm yumurtasını gördüm kuşun elime doğdu :''((( yemediği için mi böyle yoksa parazit mi var acaba.

Nası üzülmeyim çok üzgünüm yumurtasını gördüm kuşun elime doğdu :''((( yemediği için mi böyle yoksa parazit mi var acaba.
Bir yedirin kusu,hangi hastalıgı olursa olsun beslenmezse ölür...

Bir yedirin kusu,hangi hastalıgı olursa olsun beslenmezse ölür...

Tamam markete gitcek vaktim yok gelesiye ölür bebe bisküvisi yumurta sarusı ve pitinç unundan mama yapcam inşAllah işe yarar.

Geri