Karadeniz Pet

Yavru Kusum yere dustu

Sjdnnsjsm

Yeni Üye
Merhaba 1 haftalik muhabbet kusum yaklasik 1 metrelik yerden yere dustu ilk dakikalarda hic hareket edemedi yan yatti öldü sandık ama suan harekwt edebiliyor yuruyor ama cok azbirsey yuruyebiliyor yan yatiyor hala veterinere goturmek gerekir mi iyilesir mi lutfen cok acil

1 metrelik yerde ne yapıyordu özel değilse anlatır mısınız ?
Kuşa zarar gelmişmi bakın veterinerede getirin ve başlıklarda acil,yardın lütfen vb. kelimeler kullanmayın
@Recai SULAMİS @ADRIAN

1 metrelik yerde ne yapıyordu özel değilse anlatır mısınız ?
Kuşa zarar gelmişmi bakın veterinerede getirin ve başlıklarda acil,yardın lütfen vb. kelimeler kullanmayın
@Recai SULAMİS @ADRIAN
Yeniyim bu sitede ozur dilerim annem fotografini cekmek icin eline almis haberim yoktu sonradan gordum ve elinden kayıp dustu. Cok kez soylemistim ele alinmamasini ama...

Yeniyim bu sitede ozur dilerim annem fotografini cekmek icin eline almis haberim yoktu sonradan gordum ve elinden kayıp dustu. Cok kez soylemistim ele alinmamasini ama...
O an hic ayakta duramiyordu yan yatiyordu suan ayakta az da olsa durabiliyor hareket edebiliyor biraz da olsa icim rahatladi ama ne olacağını bilemeyiz

Yuvalıktaki kuşların kemikleri kıkırdaksı ve narin oluyor. Kırılmaya, incinmeye karşı çok hassaslar. Veterinere götürmenizi tavsiye ederim. Götüremezseniz de en azından kuşun fotoğrafını buraya yükleyin.

Yuvalikta Mısır granuru vs yok mu kızda bir sorun yok gibi gözüküyor gözlemlemeye devam edin
Yuvaligin tabanina koydum follugunu cikartip yuvalikta hersey var birde fotograf atiyorum ayakta duramiyor bazen uyuyordu sanirim o yuzden duramadi birsey olmus mudur

Ekli dosyalar

• 8F5E690C-EBDE-491F-9B15-A5BAA1497941.jpeg
    8F5E690C-EBDE-491F-9B15-A5BAA1497941.jpeg
    756.9 KB · Görüntüleme: 63
  • 99ED4161-7921-44DD-A45D-4F4C1DAAA9E8.jpeg
    99ED4161-7921-44DD-A45D-4F4C1DAAA9E8.jpeg
    834 KB · Görüntüleme: 65
  • 092B948A-D29E-4318-AFFD-137EB755BB2B.jpeg
    092B948A-D29E-4318-AFFD-137EB755BB2B.jpeg
    794.3 KB · Görüntüleme: 65
Röntgen çekilmesi şart. Kırık vb. bir şey varsa ve bu şekilde kaynarsa maalesef hayatı boyunca sakat olarak yaşar, üstüne bir de yavru. Mutlaka veteriner muayene etmeli.
Veterinere goturmeyi dusunuyorum ama pek vaktim olmuyor 1-2 gune gotursem cok birsey degisir mi

Sağ ayağı normal değil gibi. Zaten videodaki hareket yönü de soldan sağa.

Veterinere goturecegim eger kirik vs cikarsa iyilesebilir mi ne gibi cozum yontemi olabilir ve yasama imkani var mi
Kırık varsa veteriner sargıya alır. Yaşar tabi ki o konuda bir sıkıntı olacağını sanmam. Veterinere götürdükten sonra annesi veya babası beslemeyebilir, gözlemleyin o yüzden. Anne-baba beslemezse siz beslemek zorundasınız.

Geri