petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru kusumun alt gagası gelismedi :((

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve spiderturk tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. spiderturk

spiderturk New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    Yavru kusum daha tam tuylenmemisken alt gagasinda sertlesmis tas gibi olmus birsey farkettik. Galiba anne babasi yemek yedirirken yavrunun alt gagasinda civik biseyler birikip sertlesmis. Farkettigimiz zaman o cismi gagasindan aldik gaga normal gibi gozuktu ger koyduk kusu. Kus normal sekilde biraz buyudu simdi baktigimda kusun alt gagasinin tam buyumedigini gorduk. Acaba kus buyudukce gagasi normale donermi. Yem yiyebilirmi yuvadan cikinca. Yardimlarinizi rica ediyorum arkadaslar.

[​IMG][/url][/IMG]

#1 spiderturk, 13 Mart 2015
    Son düzenleme: 13 Mart 2015
  2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu kuş ne durumda? Gagası çok da anormal gelmedi bana. Büyüdükçe düzelir gibime geliyor. Tam düzelmezse de yem kırmasına engel gibi gözükmüyor.

3. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Uzar gittikce daha çok küçük yem kirar merak etmeyin

4. spiderturk

spiderturk New Member

Beğenileri:
    0
    Kus suanda yuvaliktan cikmis durumda ama halen babasi tarafindan yem yiyor. Kendi başına yemlige cikip basini sokup biseyler yapiyo yemlikte ama kirabiliyormu yemi bilmiyorum. Su an gayet saglikli . Alt gagasinin uc kismi geriye dogru gitmis gibi sanki sıkinti olurmu bilmiyorum ama insallah bu gagayla sıkıntı olmaz.
    .

#4 spiderturk, 21 Mart 2015
    Son düzenleme: 21 Mart 2015
  5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İnşaallah sıkıntı olmaz. Yemlikte oyalanıyorsa kırmaya çalışıyordur.

Sayfayı Paylaş