Karadeniz Pet

yavru muhabbet kuşalarına hangi marka yem

• Konbuyu başlatan seda
  • Başlangıç tarihi
S

seda

Guest
benim muhabbet kuşlarım ballı kraker yemeyi cok seviyorlar bunun yanısıra bana aldığım pet shop quik junior yem önerdi ama kararsızım sizde aynı fikirdemisiniz .ayrıca vitaform vitamin veriyorum ne sıklıkta vermeliyim.ayrıca onlara yararlı olacak meyve sebze neler verilebilir,su anda 2 aylıklar

Ballı kraker kullanmanızı tavsiye etmem.İçinde tutkal ve o etkiyi sağlayan kimyasallar var onun yerine kendiniz mama yapıp verebilirsiniz

Ballı kraker kullanmanızı tavsiye etmem.İçinde tutkal ve o etkiyi sağlayan kimyasallar var onun yerine kendiniz mama yapıp verebilirsiniz

kendim yapıp vereceğim yanında ballı kraker tavsiye etmiyorsunuz sanırım peki diğer yemler hakkında ve vitamin hakkında nedir düşünceniz

kendim yapıp vereceğim yanında ballı kraker tavsiye etmiyorsunuz sanırım peki diğer yemler hakkında ve vitamin hakkında nedir düşünceniz

ben marka yem kullanmıyorum o konuda bir bilgim yok ama eğer vitamin verecekseniz süpervit forte'yi öneririm

seda hanım bonnie wittemolen vitakraft gibi markaları öneririm.vitaform antibiyotik ve vtamn kombinasyonudur.

seda hanım bonnie wittemolen vitakraft gibi markaları öneririm.vitaform antibiyotik ve vtamn kombinasyonudur.

vitaform hasta olmadıgı sürece vermeniz sakıncalı.. Antibiyotik içerikli oldugundan dolayı hastalıklara karsı bagısıklık kazanırsa tadevi zorlasır..

Geri