Karadeniz Pet

yavru muhabbet kusu ölümü

• Konbuyu başlatan ilteris
  • Başlangıç tarihi
I

ilteris

Guest
arkadas yavru kuslar anne ve babaları tarafından büyütüldü daha sonra yuvadan atıldılar yem kırmayı bilmediklerinden ayırmadım ama enbuyuk yavru ertesi gun annesi tarafından öldürülmüs olarak buldum hemde cok kötü obürlerine birsey olmaz diye ellemedim ama ertesi gun yine büyük olan ölmüstu ne yapmam gerekiyor

yavruları ayırıp kendin mamayla besle.yem yemeğe eğilimleri varsa kabuksuz yem ver

benim dişi hem kocasını hemde 1 tan eyavrusunu öldürdü şimdi dişiyi değiştirmeye yer arıyorum

atlayanı alman lazım dal darı al kafesintabanına yem dök kabuksuz yem al olmadı elle beslicen ama kaç günlük oda var tabi

elle nasıl besleyecem kusların tuyleri tamamen cıktı birkaç kere sırınga ile kursaga mama doldurdum baska bir yavruya ertesi gun yavru öldü o yüzden korkuyoru sırınga ile beslemeye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

yavruları ayırıp kendin mamayla besle.yem yemeğe eğilimleri varsa kabuksuz yem ver

elle nasıl besleyecem kusların tuyleri tamamen cıktı birkaç kere sırınga ile kursaga mama doldurdum baska bir yavruya ertesi gun yavru öldü o yüzden korkuyoru sırınga ile beslemeye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

bak biliyorsun işte.ama az ver mamayı kursağı tam doldurma

Geri