petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru muhabbet kusu ölümü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ilteris tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ilteris

ilteris Guest

arkadas yavru kuslar anne ve babaları tarafından büyütüldü daha sonra yuvadan atıldılar yem kırmayı bilmediklerinden ayırmadım ama enbuyuk yavru ertesi gun annesi tarafından öldürülmüs olarak buldum hemde cok kötü obürlerine birsey olmaz diye ellemedim ama ertesi gun yine büyük olan ölmüstu ne yapmam gerekiyor

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yavruları ayırıp kendin mamayla besle.yem yemeğe eğilimleri varsa kabuksuz yem ver

3. Ufuk ALTUN

benim dişi hem kocasını hemde 1 tan eyavrusunu öldürdü şimdi dişiyi değiştirmeye yer arıyorum

4. ismail kaan

atlayanı alman lazım dal darı al kafesintabanına yem dök kabuksuz yem al olmadı elle beslicen ama kaç günlük oda var tabi

5. ilteris

ilteris Guest

elle nasıl besleyecem kusların tuyleri tamamen cıktı birkaç kere sırınga ile kursaga mama doldurdum baska bir yavruya ertesi gun yavru öldü o yüzden korkuyoru sırınga ile beslemeye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

elle nasıl besleyecem kusların tuyleri tamamen cıktı birkaç kere sırınga ile kursaga mama doldurdum baska bir yavruya ertesi gun yavru öldü o yüzden korkuyoru sırınga ile beslemeye

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

bak biliyorsun işte.ama az ver mamayı kursağı tam doldurma

7. ilteris

ilteris Guest

Nefes borusuna gitme ihtimali varmı agzina direkt serumu sokup kursagı dolduruyorum sıkıntı olurmu

8. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    anneside zaten ağzına bırakıyor.yutmayı biliyorlar.ufak ufak sık azına

9. ilteris

ilteris Guest

Eyvallah sagolasın

Sayfayı Paylaş