Karadeniz Pet

Yavru Muhabbet Kuşu Toplu Satış Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
01 - Irkı: Normal

02 - Cinsiyeti: Dişi-Erkek

04 - Yaşı: 03.12.2015-15.12.2015 arası doğumlu kuşlar.

05 - Sağlık Durumu: Çok iyi

06 - Bilezik No: Yok

07 - Fiyatı: Adet 30 TL, 6 Adet kuş 120 TL (toplu satış)

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar.

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Sadece Ankara içi

11 - İrtibat Telefonu: -

12 - Mail Adresi: -

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

14 - Açıklamalar: Kuşlarımı toplu halde sahiplendiriyorum. Fiyatı uygun tuttum. Eğer tek almak isterseniz de adet fiyatı 30 TL'dir. Şehir dışına göndermem mümkün değil malesef. İlanda kalabalık yapmamak amacıyla kuşların tek fotoğraflarını eklemedim. Whatsup yoluyla iletebilirim.

Son düzenleme:
Hayırlı alisverisler Ankara'da petshopu olan kacirmaz cam gibi pırıl pırıl kuşlar

Nevzat bey hayırlı satışlar dilerim. Arkadaşlara tavsiye ederim, gerçekten yavrular çok sağlıklı ve güzeller. Ben bir tanesini aldım. 7 gün oldu ve çok memnunum. Nevzat beye tekrar teşekkürler.

Maşallah yavrular çok güzeller

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nevzat bey hayırlı satışlar dilerim. Arkadaşlara tavsiye ederim, gerçekten yavrular çok sağlıklı ve güzeller. Ben bir tanesini aldım. 7 gün oldu ve çok memnunum. Nevzat beye tekrar teşekkürler.

Ben de teşekkür ederim Yasin Bey. Yavrunun size alışmasına ve memnun kalmanıza sevindim. Sağlıkla büyüsün; tüyü kadar ömrü olsun.

Maşallah yavrular çok güzeller

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

Maaşallah hayırlı satışlar olsun gerçekten çok güzeller, bayada çokmuş :)

Maaşallah hayırlı satışlar olsun gerçekten çok güzeller, bayada çokmuş :)

Teşekkür ederim Gülşen Hanım. Daha iyileri sizin olsun. Daha yolda olan yavrular var. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:46 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:15 -->-> Daha önceki mesaj 10:46 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:36 -->-> Daha önceki mesaj 10:15 --

İlan günceldir.

Nevzat abi seninle bi alışverişimiz olmuştu bana bi kuş daha gerek vatsaptan ulaşabilirseniz iyi olur 542 778 22 82

Nevzat abi seninle bi alışverişimiz olmuştu bana bi kuş daha gerek vatsaptan ulaşabilirseniz iyi olur 542 778 22 82

Mesaj attım Burak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:15 -->-> Daha önceki mesaj 12:04 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:09 -->-> Daha önceki mesaj 10:15 --

İlan günceldir.

1. resimdeki gri sarı yüz duruyormu satıldımı ?

1. resimdeki gri sarı yüz duruyormu satıldımı ?

01 - Irkı: Normal

02 - Cinsiyeti: Dişi-Erkek

04 - Yaşı: 30-40 gün arası karışık

05 - Sağlık Durumu: Çok iyi

06 - Bilezik No: Yok

07 - Fiyatı: 8 Adet kuş 160 TL (toplu satış)

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar.

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Sadece Ankara içi

11 - İrtibat Telefonu: -

12 - Mail Adresi: -

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

14 - Açıklamalar: Kuşlarımı toplu halde sahiplendiriyorum. Fiyatı uygun tuttum. Eğer tek almak isterseniz de adet fiyatı 30 TL'dir. Şehir dışına göndermem mümkün değil malesef.

ben istanbulda yaşıyorum fakat orda arkadaşım var kuşu istanbula getirme yontemi biliyorsanız söylermisiniz o alsın anladımki sanırım siz yollamakla uğraşmak istemiyosunuz siz ona söyleyin o şekil bana yollasın sizden alıp gerçekten hayran kaldım :) maşallah hepsi birbirinden güzel

Hayır satılmadı. Duruyor.

ben istanbulda yaşıyorum fakat orda arkadaşım var kuşu istanbula getirme yontemi biliyorsanız söylermisiniz o alsın anladımki sanırım siz yollamakla uğraşmak istemiyosunuz siz ona söyleyin o şekil bana yollasın sizden alıp gerçekten hayran kaldım :) maşallah hepsi birbirinden güzel

Teşekkür ederim. AŞTİ'ye gidip otobüs firmalarından birine verebilir. Benim malesef oraya gidecek vaktim olmuyor. O yüzden gönderim yapmıyorum. Telefon numaranızı verirseniz ilanda olmayan daha başka yavruların da resimlerini size whatsup yoluyla atabilirim. Telefon numaramı özel mesaj olarak yolladım.

Teşekkür ederim. AŞTİ'ye gidip otobüs firmalarından birine verebilir. Benim malesef oraya gidecek vaktim olmuyor. O yüzden gönderim yapmıyorum. Telefon numaranızı verirseniz ilanda olmayan daha başka yavruların da resimlerini size whatsup yoluyla atabilirim. Telefon numaramı özel mesaj olarak yolladım.
nevzat bey bu resimdeki kuşlar demi satılık olanlar.bunlar yavru demi.yerlimi veya çek. hollanda vs kırıklarmı sadece blgilendirme.kaç erkek var orda acaba

Son düzenleme:
nevzat bey bu resimdeki kuşlar demi satılık olanlar.bunlar yavru demi.yerlimi veya çek. hollanda vs kırıklarmı sadece blgilendirme.kaç erkek var orda acaba

İlanda 8 adet kuş var. Henüz ilanı güncellemedim. Yavru sayısı toplamda 12 adete ulaştı. Elbetteki satılık olanlar resimdekiler. İlan açıklamasında da belirttiğim üzere kuşlar yavru. Literatürde çek, hollanda vb. ayrımlar olmadığından ve bu ayrımlara katılmadığımdan İngiliz boyutuna kadar olan kuşları, ilan açıklamasında da yazdığım üzere kuşları normal muhabbet kuşu olarak nitelendiriyorum. Yeme düşen yavrularla baraber toplamda 12 olan kuşun dişi erkek sayısını da söylemem pek mümkün değil. Zor olur benim için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:02 -->-> Daha önceki mesaj 10:31 --

İlana yeni kuşlar ve resimler eklenmiştir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

Günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:09 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

İlan günceldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri