Karadeniz Pet

Yavru muhabbet kuşum elimden yem yiyor ama bana güvenmiyor (Aciklama )

StayAway

Meraklı Üye
1 hafta oldu olmadı erkek kuş aldım hep nazik davrandım gerek kafes içinde gerek dışarı da elime gelip yem yiyor tabi ben bir tünek yardımı ile alıyorum yemi görünce ya tünek üzerinde yiyor ya da elimin üzerine çıkıp yiyor yedikden sonra hemen kaçıyor ama bazende kafesin yanına yaklaşınca çok bağırıyor niye bilmiyorum meyve ve sebze veriyorum azar azar tatlarını ögrendi kalamar kemiğini ezip veriyorum onuda yiyor aka ne hikmetse normal olarak gelmiyor güveni yok gibi bana güveni olmasa elimden yem ya da başka birşey de yemez aslında su bile içiyor ama yedikten sonra neden uçup gidiyor ya da bana bağırıyor anlamıyorum Ekli dosyayı görüntüle 15353

Aynı konuyu üç defa açmasaydınız daha iyi olurdu. Siz bu şekilde ilgilenmeye devam edin, daha çok küçük, sonunda alışacak merak etmeyin.

Aynı konuyu sadece bir defa açabilirsiniz bu forumda yasak olan şeyleri okusaydınız bilirdiniz bu forumda 1 den fazla aynı konuyu açmak yasak umarım bundan sonra bunu öğrenirsiniz bu kuş daha çok küçük zamanla alışır sabır lütfen iyi aksamlar dilerim

Aynı konuyu üç defa açmasaydınız daha iyi olurdu. Siz bu şekilde ilgilenmeye devam edin, daha çok küçük, sonunda alışacak merak etmeyin.
Ben nasıl bu kadar konu açtım bilmiyorum farkında değilim normal açtım bu zamânâ kadar böyle birşey hiç olmadı

Geri