petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru muhabbet yemek yemiyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve deniz solanak tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. deniz solanak

Beğenileri:
    0
    merhaba 1,5 aylık muhabbet kuşu aldım dün, fakat hiç yemek yemedi bu sabahta öyle mama yememiş su içmemiş ne yapabilirim ? halsiz değil ama kendini kabartıyor çok azda ishal var sanırım. ? ayrıca kuşta rainbow kanı varmı ? erkek sanırım şimdiden teşekkürler ^^

2. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok güzel kuş.Yeni ortama geldi.Arkadaşlarından ayrıldı.Alışana kadar zaman verin.Acıkınca yiyecektir zaten.Suyu çok fazla tüketmiyorlar.İki-üç günde bir içseler yetiyor.Eğer bugün de yemezse (akşama kadar) müdahale edin derim.Rainbow kanı bence var.Bana 2-2,5 aylık gibi geldi.Ama erkek.Hayırlı olsun.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Izgarayı kaldırıp zemine çok az yem koyabilirsin.
    Güle güle besleyin. Maşallah.

4. fatih coşkun

Beğenileri:
    0
    çok tatlı maşallah yeni geldiği için ürkmüş olabilir fazla rahatsız etmeyin uzaktan takip edin illa ki yer

5. deniz solanak

Beğenileri:
    0
    ishal varsa diye divitsol aldım akşama kadar yemek yemez ve dışkısı sulu olursa müdahale ederim diye, inşallah yemeye başlar üzülüyortum :(

Sayfayı Paylaş