Karadeniz Pet

Yavru Özürlü doğarmı

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
Türkiye maçını izlerken Sorayım dedim Bendeki Junbo muhabbet kuşuma eş almayı düşünüyorum dişi kardeşi var aynı kuluçka onu almadım aynı kuluçka diye Ama bir daha yumurtlamışlar cıkacakmış yakında Acaba bir Sonraki kuluçka daki yavru ile eşleştirsem birşey olurmu ? Aynı değil bir Sonraki yani yavruları özürlü çıkma ihtimali varmı? Ustalardan Yorum bekliyorum Lütfen yardım edin. Dışarda bulamadım Pazara bakıcam artık bir de uçuk fiyat söylüyolar Tanıdık diye ucuz alıyorum burdan onun için .

Aynı kuluçka değil ama farklı kuluçkalardan elde edilen yavruyu eşleyen üretici arkadaşlarım var ve bi sorun olmadığını söylüyorlar , ben tavsiye etmiyorum ama siz eşleştirmek istiyorsanızda sorun olacağını sanmıyorum..

Aynı kuluçka değil ama farklı kuluçkalardan elde edilen yavruyu eşleyen üretici arkadaşlarım var ve bi sorun olmadığını söylüyorlar , ben tavsiye etmiyorum ama siz eşleştirmek istiyorsanızda sorun olacağını sanmıyorum..

Serkan bey özürlü çıkarsan ne yapıcam Çok üzülürüm Acaba ihtimal % kaç

çıkma ihtimali %10 diyebilirim..Ama kesinlikle sakat olmaz diyemeyiz..Sonuçta soy ve kan aynı..

Ben sahsen tavsiye etmiyorum. Aynı kanı tasıyorlar sonucta. Ama yapanlar var.

Şahsen ben de tavsiye etmiyorum ustam. Farklı bir kan girmeli.

Geri