Karadeniz Pet

Yavru yumurta da ölmüş.

Deniz HAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaslar yumurtada olu buldum yavruyu ben üstünde. Pislik var sandim dun megersd cikamamid olmus obur yavru cikdi.merak ettigim obur yumurtadakilerde cikamayip olebilirmi.bunun icin ne gibi onerileriniz var var.aksama kadar isteyim.birde kusun surekli kapagini acmak istemiyorun yavruyu beslemezse diye. NaBmam getekiyor
20150225_175344.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eyw knki korkuyrm oburleride yumurta olurse diye

Benim bir çiftinde ilk kuluçkası 4 adet yumurtası var kardeşim inan her gün kontrole korkuyorum,Işık Kontrolü dahi yapmadım,inş kazasız belasız çıkarlar

Sende kaç yumurta var?

İyi Günler;

Yaşadığınız durum için öncelikle geçmiş olsun, kuşunuz yumurtayı açamamış olabilir, yumurta kabuğu yavrunun çıkmasına karşı sert olabilir, bu yüzden yavru kuşun yumurtadan çıkmasına yakın 1 - 2 gün yumurtalar sürekli kontrol edilmelidir, çıkacak diğer yavru için lütfen kontrollerinizi eksiksiz yapınız...

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

Son düzenleme:
İyi Günler;

Yaşadığınız durum için öncelikle geçmiş olsun, kuşunuz yumurtayı açamamış olabilir, yumurta kabuğu yavrunun çıkmasına karşı sert olabilir, bu yüzden yavru kuşun yumurtadan çıkmasına yakın 1 - 2 gün yumurtalar sürekli kontrol edilmelidir, çıkacak diğer yavru için lütfen kontrollerinizi eksiksiz yapınız...

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

Tesekkur ederim yardiminiz icin 1 yawru hayatta 1tanesi cikarken oldu.ve simdi 1tane yumurta kırılmış o yawruda gitti.2yumurta kaldi 1tanedi bos 1tanesi dolu ins cikar buyur guzelce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

Benim bir çiftinde ilk kuluçkası 4 adet yumurtası var kardeşim inan her gün kontrole korkuyorum,Işık Kontrolü dahi yapmadım,inş kazasız belasız çıkarlar

Sende kaç yumurta var?

Kanka bende 5yumurta vardi 1i bosdu.1tane yawru cikdi 2tanesi kirildi oldu.simdi 1tane dolu 1tane bos var :((

Tesekkur ederim yardiminiz icin 1 yawru hayatta 1tanesi cikarken oldu.ve simdi 1tane yumurta kırılmış o yawruda gitti.2yumurta kaldi 1tanedi bos 1tanesi dolu ins cikar buyur guzelce

Rica ederim, İnşaallah hayırlısıyla yavrularınıza kavuşursunuz...

Son düzenleme:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

Kanka bende 5yumurta vardi 1i bosdu.1tane yawru cikdi 2tanesi kirildi oldu.simdi 1tane dolu 1tane bos var :((

Daha günü var mı?kardeşim bence hiç elleme o kırılanı falan al bence diğeri veya anneye yapışmasın sonra

Böyle acemilikler olur geçmiş olsun inşaallah diğerleri çıkar

Böyle acemilikler olur geçmiş olsun inşaallah diğerleri çıkar

Aynen usta ilk yavrumuz hayirlisi bakalm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:16 -->-> Daha önceki mesaj 07:15 --

Daha günü var mı?kardeşim bence hiç elleme o kırılanı falan al bence diğeri veya anneye yapışmasın sonra

Aldim kanka iNs obur yavruda cikarsa rahatlicam

Aynen usta ilk yavrumuz hayirlisi bakalm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:16 -->-> Daha önceki mesaj 07:15 --

Aldim kanka iNs obur yavruda cikarsa rahatlicam
Inş kardeşim iyi haberleri bekliyorum.

Geri