Karadeniz Pet

Yavru yuvadan atladı 27 günlük

Düzelirmi ilaclar ile, kullanimlarini tam olarak anlamadm

Bu diger bit ilacı için ne düsnyorsunuz intte zararli diye geçiyor

Bu diger bit ilacı için ne düsnyorsunuz intte zararli diye geçiyor
Normalde zararlı olmayan ilaç yoktur. Ama fayda zarar dengesi olayı vardır hayat kurtaracaksa varsın bir miktar zarar versin. Baypast ameliyatı yapılırken insanın göğüs kemiklerini yarıyorlar. Bunu kimse istemez normalde ama yine de yapılır. Çünkü hayat kurtarır. O mantıkla düşünün.
Sabah akşam yavrunun ağzına küçük bir damla flagyle ve mikostatin. Flagyle 5 , mikostatin 7 gün.

Normalde zararlı olmayan ilaç yoktur. Ama fayda zarar dengesi olayı vardır hayat kurtaracaksa varsın bir miktar zarar versin. Baypast ameliyatı yapılırken insanın göğüs kemiklerini yarıyorlar. Bunu kimse istemez normalde ama yine de yapılır. Çünkü hayat kurtarır. O mantıkla düşünün.
Sabah akşam yavrunun ağzına küçük bir damla flagyle ve mikostatin. Flagyle 5 , mikostatin 7 gün.
Haklısınız. Beni korkutan enseye damlatılan ilaç oldu o şartmı peki, birde temizlik gerekirmi kuş kafes vs. Damlalık ölçüsüyle versem çok mu olur ilaçlar

Damlalık ölçüsüyle verin sorun olmaz. Ense damlasından korkmayın. Bizim yıllardır uyguladığımız bir yöntem

Damlalık ölçüsüyle verin sorun olmaz. Ense damlasından korkmayın. Bizim yıllardır uyguladığımız bir yöntem
Teşekkr ederim ozamn güveniyorm size o ilacıda yarın temin edeyim, temizlige gerek varmı sizce ve büyük yavru yuvadan atlamak istiyor fakat anne dövüyor acaba neden ense kısmnı ısıryor

İlaclari kullandım bugün 1 damla flagyle ve mikostatin verdim fakat verdigimden beri yavru kuş kusuyor niye böyle oldu napmam lazım

Temizliğe her zaman gerek vardır. Sormanız bile hata.
Yavru kuşa ilaçlari kullaniyorum flagyle ve mikostatin sabah aksam ikisindende ayni anda 1 damla veriyorum, diskisinda degisme var normalmidir ve 5 gun hem flagyle hem mikostatin, 6 7. Gunler sadece mikostatinmi vermem gerek @Selçuk YÜKSEL

Ekli dosyalar

• P_20180427_175357.jpg
    P_20180427_175357.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 29
Aynı anda vermeniz sorun yaratmaz. Zaman sorunu yoksa yarım saat arayla da verebilirsiniz. Dışkı sorunlu değil sanki. Elle besleme maması mı veriyorsunuz ?

Aynı anda vermeniz sorun yaratmaz. Zaman sorunu yoksa yarım saat arayla da verebilirsiniz. Dışkı sorunlu değil sanki. Elle besleme maması mı veriyorsunuz ?
Elle besliyorum arada babasi besliyor, yuvaya birakamiyorum anneleri vuruyor, hazir bebek mamasi aliyorum, bazen evde kendim pirnc unu misir unu bebe bskvsi ve yumurta sarisiyla yapip veriyorum, cok gucsuz suanda yem kiramiyor

Kafes tabanına koyun annesi dövmez babası da besler. Veya babayla başka kafese ayırın. Birkaç güne düzelecek büyük ihtimalle.

Kafes tabanına koyun annesi dövmez babası da besler. Veya babayla başka kafese ayırın. Birkaç güne düzelecek büyük ihtimalle.
Babası dişiyi ariyor devamlı beslemiyor ayirdigim zaman ancak ara ara yuvaya bırakıyorm bugün tam 30 günlük oldu

Ekli dosyalar

• P_20180428_221927.jpg
    P_20180428_221927.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 32
Anne çok feci vuruyor daha gecen gün bacagini isirdi, birde çiftleşme durumları var diși istemiyor, çarpık bacaktı o da düzeldi cok skr :)

Geri