Karadeniz Pet

Yavrular büyüyor

Onur Antalya

Meraklı Üye
716d272cde4b0cd410d6c0cbf36b62b0.jpg

maşallah büyüyor bebeler :)

Maşallah daha çıkmayanlar mı var yumurta gördüm sanki.

Maşallah çiftin oranı iyi tutmuş. İnşallah daha fazlasıda olur. Yavrularının ömrüde çıkacak tüyleri gibi olsun inşallah.

Maşallah sağlıklı mubiş olsunlar inşallah. :)

Maşallah çiftin oranı iyi tutmuş. İnşallah daha fazlasıda olur. Yavrularının ömrüde çıkacak tüyleri gibi olsun inşallah.

Sağolun darısı başınıza inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:21 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

Darısı başıma maşallah :)

İnşallah darısı başınıza

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:21 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

Masallah buyuduklerini de gorursunuz insallah

İnşallah sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

Maşallah sağlıklı mubiş olsunlar inşallah. :)

İnşallah sağolun

maşaallah keşke yuvalık tabanı oyuk olsaydı bir dahaki kuluçkada yuvalığı değiştirmenizi öneririm güle güle besleyin

sağlıklı değil zemin düz yavrular rahat hareket edemez anne istediği gibi rahat bir şekilde kuluçkaya yatamaz vs çarpık bacağın en büyük tehlikesi

maşaallah keşke yuvalık tabanı oyuk olsaydı bir dahaki kuluçkada yuvalığı değiştirmenizi öneririm güle güle besleyin

Yuvalık tabanı oyuk aslında..fotodada dikkatli bakınca görülüyor..oraya yattı ztn yumurtalara ama tabi pvs folluklu yuvalaıklar kadar oyuk değil hafif bir oyukluk var..inşallah sorun yaşamayız bakalm

Ben pvc kullanmıyorum zaten sağlıklı büyütün

Maşallah sağlıklı yavrular dilerim.