Karadeniz Pet

Yavrular cikmaya basladi.

Yine ben açıklama yapmaya geldim :D ben yuva temizliği yapmamıştım arkadaşlar 15 gün sonra yaptım yavrular çıktıktan sonra ama annenin ürkek olmasından dolayı korkudan yapmadım. Onun yerine sprey aldım bit pire olmasın diye sıktım çok şükür öyle bişey de olmadı. Ve en son dün yuva temizledim talaş eklemesi yaptım çünkü benim kuşum talaş istemedi yumurtaları boş yere yaptı bildiğiniz cesaret toplayıp talaş döktüm ve anne yuvaya giriyor besleme yapıyor yine şuan yavrular 25 günlük yani bu süreçte toplam iki kere temizlik yaptım. Yavrular çıktıktan sonra anne kolay kolay bırakamıyor yavruyu yuvalık temizliğini son yavru çıkana kadar yapmamanızı tavsiye ediyorum. Huh ne uzun yazdım :D
Tamam benim yavrular olsun tekrar soracağım İnşe'Allah :D:D Şu an temizlik yapmayacağım o zaman hiç, zaten yuvalığa girdiklerini görmedim

Kendilerine bırakmak en en güzeli
Bende öyle düşünüyordum ama temizlik işi kafamı karıştırdı, dedim bunların doğada olsa yubalarını ben mi temizliyorum hayır. Sizde bitlenme olmasın yazınca tekrar düşündüm. Bende sprey alacağım zamanı gelince konuşacağız bunları sormam gerekecek :D

Bende öyle düşünüyordum ama temizlik işi kafamı karıştırdı, dedim bunların doğada olsa yubalarını ben mi temizliyorum hayır. Sizde bitlenme olmasın yazınca tekrar düşündüm. Bende sprey alacağım zamanı gelince konuşacağız bunları sormam gerekecek :D
İnşallah o gün gelsin yardımcı olurum her türlü :D