Karadeniz Pet

yavrular hangi renk cikar

piuu

Meraklı Üye
Arkadaslar bu kuslarimdan hangi renk yavrular cikar. Lutino erkek albino disi

Belli olmaz gen hattı lazım rengarenk kuşta lütino gen hattı var full lütino veriyordu :) (satıyordu internette birisi 5 tane yavru lütino çıkmış)

Suan dahada meraklandim acaba nasil cikicak :))

büyük ihtimalle ikisiide saf gen hattına sahiplerse (lütino biri diğeri albino) kuluçkda yarısı lütino yarı albino çıkar ama böyle şey biraz zor olur :D saf gen hattını bulmak çok zor :D yeşil sarı beyaz ortalı bir şeyler düşünüyorum arada 1-2 tane albino lütino :D

Son düzenleme:
büyük ihtimalle ikisiide saf gen hattına sahiplerse (lütino biri diğeri albino) kuluçkda yarısı lütino yarı albino çıkar ama böyle şey biraz zor olur :D saf gen hattını bulmak çok zor :D yeşik satı beyaz ortalı bir şeyler düşünüyorum arada 1-2 tane albino lütino :D

Yesik sati beyaz ortali derken :)
Lutinomun 1-2 yerinde yesil tuy var

Son düzenleme:
lütino gen hattına sahip değiller denilecek kadar az o zaman. Yani değişik bir şeyler ortaya çıkacak Ben tahmin yürütüyorum albino lütino vardır kuluçkasında ama genellikle beyaz sarı yeşil karışık bir şey olucak yani ama bu tahmindir belki sadece albino veya lütino çıkar :D Fazla merak etmeyin sağlıklı olsunlar da rengi pek fazla önemli değil.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:25 -->-> Daha önceki mesaj 01:23 --

Bu arada üsteki yorumda yanlış yazmışım yeşil beyaz sarı ortalı bir şey yazıcaktı :D

Son düzenleme:
Zaman ayirip yorum yaptiginiz icin tesekkurler :)

şans işi bende erkek yeşil dişi mavi çift var 7 yavru yaptılar 2 tanesi normal sarı 1tane latino kalanı yeşil :D

Maşallah kuşların çok tatlı kardeşim.Albinolar çok güzel kuşlar :)

Geri