Karadeniz Pet

Yavrularımda Eş seçme

korkmaz256

Meraklı Üye
Arkadaşlar benim yavrularım var biri 5-6 aylık biride 2 aylık tam--- küçük olan dişi büyük olan erkek bu ardaki fark sorun olurmu ? cinsleride erkek çek dişi yerli sorun olurmu ? ve erkek dişiye kur yapmaya basladı kafa sallıyor opuyor ? eş etsemmi bunları ?

Daha vakitleri var ergenlik için ama şimdiden anlaşmaları güzel.Bereketli üretimler.

Daha vakitleri var ergenlik için ama şimdiden anlaşmaları güzel.Bereketli üretimler.

peki kardeşim bir tanede çek var dişi 7 aylık felan bunada 2 aylık erkeği eş etsem olurmu erkek kucuk olcak sorun olurmu ?

peki kardeşim bir tanede çek var dişi 7 aylık felan bunada 2 aylık erkeği eş etsem olurmu erkek kucuk olcak sorun olurmu ?

Erkeğin baskın olması zor olur biraz. Erkeğin büyümesini bekleyip dişiyi daha sonra kafesine atmayı deneyebilirsin.

Sizin erkek kuşunuz küçük olduğundan bence erkeğin 7-8 aylık olmasını bekledikten sonra dişiyi yanına atın.Anlaşırlarsa yuvalık takılır.

hayır abi yanlıs anladın obur çifti çek erkekle benim yavru dişiyi diyorum dişi kaç aylıkken takim yuvalıgı

Geri