petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavruların ayağındaki dışkı kalıntıları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve selahattin44 tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. selahattin44

Arkadaşlar yuvadan atıldıktan sonra muhabet kuşlarımın ayaklarında kurumuş pislik var çok sert suyada tuttum yumuşamadı korkuyorum zarar veririm diye nasıl edebilirim bu kurumuş dışkıları temizleye bilirim birde kuşu rahatsız edermi bu tırnaklarına yapışan küçük parça dışkılar

2. Sevtap DERİN

Ben olsaydım önce zeytinyağı veya vazelinle yumuşatmaya çalışırdım. Ondan sonra ılık bir suyla temizlerdim.

3. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    zamanla kendileri temizliyorlar bence siz eğer yürümelerine problem olmuyorsa müdahale etmeyin

4. armand0

armand0 Guest

Yürümesine engel değil ise sorun olmaz ama rahatsız ediyorsa kuşu yumuşatıp çıkartabilirsiniz

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. yavru muhabbet kusu ayaklarindaki pislik nasil temizlenir