Karadeniz Pet

Yavruların günlük resimleri

dante25

Paylaşımcı Üye
Çiftimin yavrularının günlük resimlerini atıyorum.
anne baba
t0211.jpg

18.09.2013 (yumurtalar)
t01g5.jpg

19.09.2013 (ilk yavru geldi)
t01gv.jpg

21.09.2013 (2. yavru geldi)
t01hq.jpg

t01jf.jpg

22.09.2013 (3. yavru geldi)
t01k0.jpg

24.09.2013 (4. yavru geldi)
t01ku.jpg

Son düzenleme:
40 bin kere maşallah allah sahibine bağışlasın.

Maşallah bizde tada bilsek o duyguyu :)

kardeşim annne babadan olan yavrunun biri sende :) ne alemde o yavru?

Canavar gibi yerinde durmuyor şimdi ilk geldiğinde tabandan ayrılmıyordu veterinerde bir kaç ilaç verdi şimdi iyice ayaklandı tünekde durmaya başladı boyun ve kuyruk tüyleride yeni yeni çıkmaya başladı bakalım inş düzelir

Canavar gibi yerinde durmuyor şimdi ilk geldiğinde tabandan ayrılmıyordu veterinerde bir kaç ilaç verdi şimdi iyice ayaklandı tünekde durmaya başladı boyun ve kuyruk tüyleride yeni yeni çıkmaya başladı bakalım inş düzelir

inşallah düzelir kardeşim. kuş bendeykende yerinde durmuyordu. arada resimlerini de görelim kardeşim

bnmkiler yavruyu eline almayı bırak yaklaştırmıyolar bile

Harikalar yaaaa.... Bende istiyorum onlardan :). Allah inşallah nasip eder.
Allah nazarlardan esirgesin sağlıkla büyütmen dileğiyle

Dostum dişi hiç kızmıyor mu o kadar yavrularla oynuyorsun? Bizim ki olsa beni parçalayamayacağı için yumurtaları parçalar :D

nazara geldik galiba bu sabah 4. yavruyu kaybettik

Kardeş kuşları rahat bırak eline alma daha çok küçükler mama yap yemlerini eksik etme sadece yem ve su için git kafesin yanına fazla ilgilenme 3 hafta sonunda ne yaparsan yap ama şimdi karışma kuşlara daha fazlasını kaybedersin

Kardeş kuşları rahat bırak eline alma daha çok küçükler mama yap yemlerini eksik etme sadece yem ve su için git kafesin yanına fazla ilgilenme 3 hafta sonunda ne yaparsan yap ama şimdi karışma kuşlara daha fazlasını kaybedersin

kardeş benimle alakalı değil diğer yavruların altında kalmış

Olabilir ama senin aşırı ilgin ve rahatsız etmenden dolayıda yavruya bakmıyabilir bilgin olsun