petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrulu çiftimin dişisi erkeği fena dövüyor :S

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Onur Antalya tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    3 yavrusu var yuvada. Fakat bugün dişi erkeği fena dövmeye başladı kafeste.normalde çok iyi anlaşıyorlardı.erkek çok ilgili hep yuvaya girip çıkıyorları beraber.fakat noldu birdenbire anlamadım.
    Dişi erkeği dövecem diye yuvalıktan çıkmaya başladı.daha yatması gereken 3 yumurta daha var ve beslemesi gereken 3 yavru.napsam bilemedim çıkarsam mı erkeği?

2. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    bence ayır yoksa ölümle sonuclanabilir.

3. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    araba ne alaka

4. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Araba yüklemiş ben yavruların resmini ekledm sitede bi acaiplik var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:48 -->-> Daha önceki mesaj 19:38 --

Öyle düşünüyorm ama dişi aç kalmaz ünşallh bu sefer yada strese girip yavrulara bakmamazlık yada yumurtaya bakmamazlık yapmaz inşallah

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Arada böyle kavgalar olur, birbirlerine, yavrulara zarar vermeseler iyi.
    Eğer kavga devam ederse erkeği ayırırsın bir süre.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Erkeği kesinlikle ayırmalısın olmadığın bir anda paramparça edebilir dişi yavrulara bakar yumurtada yavru var ise çıkarır da geçmiş olsun kıskançlık işte

7. winstonlight

winstonlight New Member

Beğenileri:
    0
    1 akşam dahi beklersen sabah erkegi parçalanmıs kan revan görebilirsin bi kere saldırmaya başladıysa dişi durmuyor baya bi kez başıma geldi erkeği ayırsan iyi edersin

8. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için..
    Gece ayırdım kuşları çünkü dediğiniz gbi inanılmaz saldırıyor dişi adeta kartal gbi tutuyor kafes tabanında boğuşuyorlar güreşiyorlar gagalıyorlar birbirlerini..erkeği ayırdım dişi hemen yuvalığa döndü..
    Sanırım erkek yine çiftleşmek istedi ve dişide yavrularını koruma içgüdüsüyle böyle bi olaya kalkıştı..hayırlısı bakalm inşallah yavrularda ve yumurtalarda bir sıkıntı görmeyiz

Sayfayı Paylaş