Karadeniz Pet

Yavrum :)

veysel boz

Meraklı Üye
Eve geldim baktım birde ne göreyim biri çıkmış tüneğe ordan oraya zıplayıp atlayıp duruyor daha 24 günlük daha öncede hiç çıkma deneyiminle bulunmadı ben yeni yavrular tünekte duramıyor diye biliyordum :)

Durabilirler kuvvetli beslendiler ise maaşallah kuşunuza 24 günlük olduğuna eminmisiniz.tüm tüyleri tamamlanmış görünüyo :) anneye çekmiş tamamen sağdaki annesimi acaba gaga altı tüyleri neden pembe.

Durabilirler kuvvetli beslendiler ise maaşallah kuşunuza 24 günlük olduğuna eminmisiniz.tüm tüyleri tamamlanmış görünüyo :) anneye çekmiş tamamen sağdaki annesimi acaba gaga altı tüyleri neden pembe.

aralığın 20 sini 21 e bağlayan gece çıktı yumurtadan çok iyi baktım ondan olabilir 2 günde bir ev yapımı mama verdim onın dışında haftada 2 kere hazır mama ayrıyetten meyve sebze yeşillik vitamin takviyesi elimden ne geliyosa en iyisini yapmaya çalıştım yanında gördüğünüz annesi yaptığım mamaya pancar ekledim o yüzden kırmızılık var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:39 -->-> Daha önceki mesaj 14:37 --

Kendimi övdüm biraz ama anne babasının hakkınıda yemeyelim çok güzel beslediler ilk haftalarda yavruların kursakları kendileri kadardı nerdeyse

Son düzenleme:
aralığın 20 sini 21 e bağlayan gece çıktı yumurtadan çok iyi baktım ondan olabilir 2 günde biz ev yapımı mama verdim onın dışında haftada 2 kere hazır mama ayrıyetten meyve sebze yeşillik vitamin takviyesi elimden ne geliyosa en iyisini yapmaya çalıştım yanında gördüğünüz annesi yaptığım mamaya pancar ekledim o yüzden kırmızılık var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:39 -->-> Daha önceki mesaj 14:37 --

Kendimi övdüm biraz ama anne babasının hakkınıda yemeyelim çok güzel beslediler ilk haftalarda yavruların kursakları kendileri kadardı nerdeyse
övmekle iyi yaptınız :) insan elinden geleni yapınca çok mutlu oluyor bende o şekilde baktım ilk yavrum 30 günlükken yeni yeni çıkmaya başlamıştı mesela son kuluçka yavrularım 25 günlükken yuva ağzında dikiliyorlardı .kuştan kuşa ve beslemeye göre değişiyor dal darı yada aspur koyun 1 yemliğe yavru rahat öğrenir yemeyi.
bende pancar veriyorum hatır hutur koparıp yiyor baba :)

Maşallah baya büyükmüş ve çok da güzel. İyi günlerde besleyin.

övmekle iyi yaptınız :) insan elinden geleni yapınca çok mutlu oluyor bende o şekilde baktım ilk yavrum 30 günlükken yeni yeni çıkmaya başlamıştı mesela son kuluçka yavrularım 25 günlükken yuva ağzında dikiliyorlardı .kuştan kuşa ve beslemeye göre değişiyor dal darı yada aspur koyun 1 yemliğe yavru rahat öğrenir yemeyi.
bende pancar veriyorum hatır hutur koparıp yiyor baba :)

bende 25 günlükken atlamasına şaşırdım 30 -35 günlükken atlayıp yemeye başlıyorlar diye biliyorum. Kafeste aspurda var mamada vardı indi mamada yedi çıkarayım dışarı dedim elimde durmak istemiyo kanatlanıp bi 30 cm kadar yükselip düşüyor ilk yavrusu olunca insan baya bi mutlu oluyo gencecik yaşımda evladım olmuş kadar sevindm :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Maşallah baya büyükmüş ve çok da güzel. İyi günlerde besleyin.

çok teşekkür ederim yasin bey

Son düzenleme:
bende 25 günlükken atlamasına şaşırdım 30 -35 günlükken atlayıp yemeye başlıyorlar diye biliyorum. Kafeste aspurda var mamada vardı indi mamada yedi çıkarayım dışarı dedim elimde durmak istemiyo kanatlanıp bi 30 cm kadar yükselip düşüyor ilk yavrusu olunca insan baya bi mutlu oluyo gencecik yaşımda evladım olmuş kadar sevindm :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

çok teşekkür ederim yasin bey
ilk yavru son yavru hiçbirşey farketmiyor emin olun. devamı gelsin ,her seferinde aynı duyguyu yaşayacaksınız :D hatta ilk yumurta bir gelsin yine sabırsızlıkla beklemeye devam ediyor insan.