Karadeniz Pet

Yavrunun cinsiyeti nedir

Mustafa23

Paylaşımcı Üye
31 günlük yani 1 aylık yavru, cinsiyeti nedir? Maşallah darı kırabiliyor, çok şiddetli isiriyor, kafesten çıkmak için çıldırıyor, tellere sıkışyor o kadarki, hatta uçuyor bu normal mi :oops:

Ekli dosyalar

• P_20180427_161317.jpg
    P_20180427_161317.jpg
    972.9 KB · Görüntüleme: 22
  • P_20180427_161229.jpg
    P_20180427_161229.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 22
  • P_20180427_161215.jpg
    P_20180427_161215.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 18
  • P_20180427_161010.jpg
    P_20180427_161010.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 20
Erkek
Kafesdn cıkmak istemesi şiddetli ısırık aynı bu kuş cok yaramaz bi kuş olur Maşaallah:)

Benim Kuşun Aynısı dediginiz gibiyse 40 günlükken almısdım kurugu yoktu henüz petshopdan elime aldıgımda elimi bir ısırdıki ben öyle bir ısırık görmedim ve elimden kactı petshopda sonra tamam bunu alıcam dedim eve gittim elime aldım cok gena ısırıyor devamlı elimden cıkmak istemesi bu tarz kusları asla ele alma sevmezler ilgilenirsen emin ol o kendi sana alısacakdır ilkden parmağına alısdır ona kelimeler söyle brde kafesde seni görünce sana kızar gibi yüksek cak cak yapıyorsa Çok şanslısınız ondan size rahat yok artık

Benim Kuşun Aynısı dediginiz gibiyse 40 günlükken almısdım kurugu yoktu henüz petshopdan elime aldıgımda elimi bir ısırdıki ben öyle bir ısırık görmedim ve elimden kactı petshopda sonra tamam bunu alıcam dedim eve gittim elime aldım cok gena ısırıyor devamlı elimden cıkmak istemesi bu tarz kusları asla ele alma sevmezler ilgilenirsen emin ol o kendi sana alısacakdır ilkden parmağına alısdır ona kelimeler söyle brde kafesde seni görünce sana kızar gibi yüksek cak cak yapıyorsa Çok şanslısınız ondan size rahat yok artık
Masallah :):D Tellere kafasini sokuyor sıkışacak diye tedirginim cikmak icin yapmadigi hareket kalmiyor. Benim kendi yavrularımdan bu anne babasida bende, 2 tane oldu zaten digeri rahatsız ne yazık ki, yavrularda dahil 5 tane kuş var evde, diger kuslarin sesini duydukça alisirmi sizce

Çıkınca diger kuşlarn kafesine gidiyor
Normal bendeki yavruda bunu yapıyor o kuşu eğitmeniz zor olur sürekli diğer kuşların sesi ve kuşlar onun dikkatini çekecektir.Benimki 2 aylık oldu aldığımda 1 aylıktı korkaktı şimdi papağanlarla oynuyor beni unuttu :(.Eğitecekseniz başka bir odada eğitin kuşların olmadığı.

Normal bendeki yavruda bunu yapıyor o kuşu eğitmeniz zor olur sürekli diğer kuşların sesi ve kuşlar onun dikkatini çekecektir.Benimki 2 aylık oldu aldığımda 1 aylıktı korkaktı şimdi papağanlarla oynuyor beni unuttu :(.Eğitecekseniz başka bir odada eğitin kuşların olmadığı.[/QUOTE
Normal bendeki yavruda bunu yapıyor o kuşu eğitmeniz zor olur sürekli diğer kuşların sesi ve kuşlar onun dikkatini çekecektir.Benimki 2 aylık oldu aldığımda 1 aylıktı korkaktı şimdi papağanlarla oynuyor beni unuttu :(.Eğitecekseniz başka bir odada eğitin kuşların olmadığı.
Şuan 1 aylik tüm kuşlar ayni odada genelde kullandigim odadalar, uyudugum odama birakmiyorum malum yatirmiyorlar, alistiracagim kusu odama biraksam genelde günüm oturma odasinda geciyor bu defa o diger odada tek kalacak ne yapsam bilemedim

Şuan 1 aylik tüm kuşlar ayni odada genelde kullandigim odadalar, uyudugum odama birakmiyorum malum yatirmiyorlar, alistiracagim kusu odama biraksam genelde günüm oturma odasinda geciyor bu defa o diger odada tek kalacak ne yapsam bilemedim

Geri