Karadeniz Pet

Yavruyu ayrı kafese almak ve cinsiyet

Can Bey

Meraklı Üye
Sizce ayrı kafes için yeterince büyük mü birde cinsiyeti nedir
40db6988d48b22cf04141086ef969109.jpg
ab1ec4638784a31645acdf88ae0d6712.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kaç günlük tam olarak

1 aylık daha yem kırmayı geçen hafta öğrendi. Anne ile babasından bir yavru daha almak istiyorum.

Benim de biri 32 günlük biri 27-28 günlük iki yavrum biri büyük olan kafesin tabanına inip kanarya yemi kırabiliyor hatta babasına kafa tutuyor ben de ayırıyım mı?

Benim de biri 32 günlük biri 27-28 günlük iki yavrum biri büyük olan kafesin tabanına inip kanarya yemi kırabiliyor hatta babasına kafa tutuyor ben de ayırıyım mı?

baba ya kafa tutması hiç ıyı degıl :) erkek kızarsa kafa göz dagıtabılır bence ayır

alıyorum o zaman yavruyu ayrı kafese :) birde cinsiyetine kesin bir şey diyecek varmı :)

Son düzenleme:
baba ya kafa tutması hiç ıyı degıl :) erkek kızarsa kafa göz dagıtabılır bence ayır

Yok hocam inanılır gibi değil ama baba korkup kaçıyor ondan :D Annesine bişey yapmıyor (heralde yapamıyor) ama babanın üstüne uçarak saldırıyor :D

Son düzenleme:
Yok hocam inanılır gibi değil ama baba korkup kaçıyor ondan :D Annesine bişey yapmıyor (heralde yapamıyor) ama babanın üstüne uçarak saldırıyor :D

bıkmıştır yem vermekden o yüzden öyledir istersenız almayın yanından sonucunu görelım :)

ayirabilirsn yeterince buyk cinsiyetide cere rengi degismedikce disi bazi kuslar buyudukce crre rengi degisebiliyr

bıkmıştır yem vermekden o yüzden öyledir istersenız almayın yanından sonucunu görelım :)

Yok hocam babanın hiç yavrulara yem verdiğini görmedim hep dişiye kusuyor dişi de yavrulara hatta bazen büyük yavru deliğe çıktığında yavruya vurmaya çalışıyor yavru da ona karşılık veriyor. Bir de anne küçüğü dövüyor sanki yuvadan atmaya çalışıyor büyüğe hiç dokanmıyor nedendir acaba küçüğün boyun tüyleri flan hep yolundu.

Geri