petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yaz gunu alinacak tedbirler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gelsene33 tarafından 27 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. gelsene33

gelsene33 Guest

Arkadaslar çukurova bolgesindeyim çinko ile cevrili evin daminda oda var simdilik orada kalmalari zorunlu yaz sonuna kadar bu durum onlara zarar verirmi ve maksimum kac derece sicakliga dayanabilirler bilgisi yuksek ustatlarin fikirleri cok onemli

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    cok sıcakta nijer vs vermezseniz, iyi bir havalandırma ile birsey olmaz diye düsünüyorum..havalandırırken kusları hava akımında bırakmayın. sıcak havada nijer vermek kusu tüye sokar.

3. gelsene33

gelsene33 Guest

şimdi odanın heryeri çinko olduğundan dolayı sıcak direk vuruyor ama gündüzleri kapı ve penceresi sürekli açık akşamları kapatıyorum sadece hava akımı yok kuşları koyduğum yerde ama havalandırması çok iyi lakin yinede gözlemlediğim kadarı ile çok sıcak oluyor normalde dışarısı 35 derece ise içerisi muhtemelen 40 veya 45 dereceyi bulur bu onlara sıkıntı verirmi işte bunu öğrenmek istiyorum 45 derece olmasada ona yakın bir dereceyi bulur bu sıcaklığa dayanabilirlermi? nijer zaten vermiyorum normal yem ve haftada bir mama takviyesi yapıyorum...

4. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Ceyranda Kalmasın

5. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    bence çok sıcak o sıcağa insan bile zor dayanır

#5 alse, 27 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 27 Mayıs 2014