Karadeniz Pet

Yem Dağıtıyor

• Konbuyu başlatan mahmut meşe
  • Başlangıç tarihi
M

mahmut meşe

Guest
Herkese merhaba öncelikle dün açmıştım konuyu ama site database sorunu felan vermis heralde problem oldu konu o zaman kayboldu tekrar soriyim dedim yaklaşık 1 haftadan beri bizimle olan kuşumuz son 3 gündür sadece sabah vakti bütün yemi sağa sola atıyor odanın her yerini yemle dolduruyor biri cevaplamıştı önceki konudan belki dışarı çıkartmanı istiyordur diye dün de dışarı salmıştım ilk defa alışmadı bize tabi hala korkuyor gelmiyor bu sabahta yine tüm yemi dağıtmış neden olabilir acaba sadece sabahları yapıyor sonra akşama kadar aynı yerden yemi yiyor ama sadece sabahları dağıtmasının nedeni ne olabilir bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden çok sağolun.

Izgaralı salma yemlik kullanabilirsiniz,ayrıca üşürse yemliğin içine girip yem yer ozamanda yem döker yada yem kabuklarını üflemiyorsanız sabahları alttaki sağlam yerlere ulaşmak içinde eşeleyebilir yada tamamen oyun için yapıyorda olabilir.

Tahminimce bu duruma yapacak birşey yok :) Sen birde hint bülbüllerini gör.Sırf odayı batırıyorlar diye paşalara özel bir oda yaptım haftada 2-3 defa temizlemeye girişiyorum.Hintler toprak eşer gibi yem eşeleyip atıyorlar kafesin dışına

Geri