Karadeniz Pet

Yem hakkında yorumlar.

• Konbuyu başlatan Levent Sayar
  • Başlangıç tarihi
L

Levent Sayar

Guest
Dostlar bugun bu yemden aldım kusuma.Bu yem hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Petshopta satılan paket yemleri alma taraftarı değilim genelde toptancılardan kg ile alıyorum taze taze

Acık yem almak bana tehlikeli geliyo nedense kuslarıma bişey olacak diye..

Bence de taze yemleri almak daha mantıklı, çünkü bekleyen yemlerde böceklenme vs. de olabiliyor bazen.

Agzı kapalı yeme bişey olur mu yah :)
Artık bu bittikten sonra toptan alıcam napayım...Vitacraftın vardı topraklı falan yapraklı falan almadım :)

Ağzı kapalı olanlar da böceklenme oluyor. çok defa karşılaştım çöpe attım. aslında en iyisi imkanın varsa kendin yetiştirmek ama İstanbul için pek mümkün değil. heryer beton yığını :)

Badem'den kalan Champion marka yemleri döküyordu Boncuk, ben de aynı marka VerseleLaga yem aldım petshoptan, değişen bir şey yok bunu da döküyor. :) Bir dahaki sefere de Vitakraft düşünüyorum.

Agzı kapalı yeme bişey olur mu yah :)
Artık bu bittikten sonra toptan alıcam napayım...Vitacraftın vardı topraklı falan yapraklı falan almadım :)

vitakraft iyidir hocam ben vitakraftla kiki maxı karıştırıyorum bir dahakine versela laga ile vitakıraft karıştıracağım

Versele laga iyidir Levent abi ben de ondan kullaniyorum :)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bence piyasanın en iyi yemi.Vitakraftta iyi tabi ama ülkemizde sadece avustralian ürününü satıyor.Onun içeriğide epey ağır.Benim kuşlar 1 tane bile yememişti o yemden.

Nasıl alıştıysa öyle gidiyor bende daha önce Bonnie kullanıyordum şimdi kilo ile alıyorum

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek kuş besleniyorsa Vitakraft güzel yem. Ama pahalı.
Versele laga iyidir. Bunun iki çeşidi var biri meyveli. DİKKAT!..

Yeni çıkardıklarında mı bahsediyorsun hocam.Meyveli yazıyor ama o aslında yem değil mama.Kimse yanlışa düşmesin.Ya aslında ne yemler var avrupada.İhracatı olmuyor ki.Vitakraftın sitesine girin.Benim bile yiyesim geliyor.Koskoca vitakrafın buraya tek çeşit yemi geliyor

Geri