Karadeniz Pet

Yem kusması

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
arkdaşlar kusum yem çıkardı ağzından kusma gibiydi 2 3 tane
kuş kumu kullanmıyorum 10 günlüğüne komşuya bırakmıştım korkuyorum :(
vitamin kuş kumu alıcam :S yardım edin

kusma hariç genel durumu iyi ise kuşunuzun çiftleşme belirtileridir bunlar. elinize,kafesindeki bir oyuncaga yada her hangi bir objeye sürtünerek kendini tatmin eder.korkacak herhangi bir durum yok.

kusma hariç genel durumu iyi ise kuşunuzun çiftleşme belirtileridir bunlar. elinize,kafesindeki bir oyuncaga yada her hangi bir objeye sürtünerek kendini tatmin eder.korkacak herhangi bir durum yok.

eyv sağolun kafesde minarelli gaga taşı var kullanmıyor Kuşa şuan ne alabilirim ne önerirsiniz

yani mama gibi foto atarım

Son düzenleme:
ben yem,kalamar kemiği haftada 3 kez kuş kumu ve az bişey yumurta kabuğu veriyorum.extra olarak da ayrı bir yemlikte rendelenmiş ve haşlanmış havuç ve yumurta veriyorum .(yumurta ve havuçlu mama günlük)

Havuç kuşu kızgındırmak içinmiş? ben öyle biliyordum

valla babamda 200 e yakın kanarya vardı 10 seneyi aşkın baktı onlara tüyoyu ondan almıştım.kuş daha enerjin oluyor aynı zamanda mamayı vermedıgm zaman arıyor o yemi. gaga taşı olarak da o alçıya benzeyen düz kalıp şeklinde duranları tavsiye etmem şahsen alçı felan deniliyor.kalamar kemiği idealdir.haftada 2-3 kez yeşillik de verebilirsin bir mühlet sonra almak şartıyla ishal yapabiliyor.sonuçta oda bir canlı ver yiyebileceği her türlü şeye ihtiyacı var

sağolun hocam tşk ederim :) yumurta kabuğuunu nasıl vericez toz halini getirip yeme mi yoksa normal 2. yemlık mi

Gaga tasi farkli sey, kalamar kemigi farkli sey. Ikisinin de farkli gorevleri var. Kanaryayla muhabbet bir degil. Mamanin fazlasi kusu yaglandirabilir. Kizginligini arttirabilir. Kus kumu al sen. O yiyecegi zamani bilir.

Gaga tasi farkli sey, kalamar kemigi farkli sey. Ikisinin de farkli gorevleri var. Kanaryayla muhabbet bir degil. Mamanin fazlasi kusu yaglandirabilir. Kizginligini arttirabilir. Kus kumu al sen. O yiyecegi zamani bilir.

tşk ederim sağolun bügün 2. kustu ağzımdan sindirilmemiş yem attı

2. bi yemliğimi koycam

Geri