Karadeniz Pet

Yem Markaları Öneri[emoji782]

Yılmaz Emre

Yeni Üye
Merhaba versele laga haricinde ulaşılması basit kaliteli kuşumun severek yiyeceği bir yem markası arıyorum veterinerin önerisi üzerine quik aldım ama tartışmalarda quik markasına pek rastlamadım quik nasıldır? Hangi marka yem alabilirim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben vivid premium kullanıyorum

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben ne olursa olsun içinde boyalı ekmek olan yemleri almıyorum. Çünkü bunu yaparak kar etmeye çalışan firma, tohumlarda da türlü türlü oyunlar yapar diye düşünüyorum. Quik'i bu yüzden eliyorum.

1. Harrison's Bird Food Pellets
2. Zupreem Pellets
3. Roudybush Pellets
4. Versele Laga Nutribird B14
5. Psittacus Micro
6. Versele Laga Budgies Premium
7. Versele Laga Budgies Prestige
8. Vitakraft Premium Menu

Bunlar iyidir görüşündeyim, aynı sıralamayla.

Tropifit inceleyebilirsiniz.

Peki gaga taşı veya kum da marka bir etkenmidir?

Ben ne olursa olsun içinde boyalı ekmek olan yemleri almıyorum. Çünkü bunu yaparak kar etmeye çalışan firma, tohumlarda da türlü türlü oyunlar yapar diye düşünüyorum. Quik'i bu yüzden eliyorum.

1. Harrison's Bird Food Pellets
2. Zupreem Pellets
3. Roudybush Pellets
4. Versele Laga Nutribird B14
5. Psittacus Micro
6. Versele Laga Budgies Premium
7. Versele Laga Budgies Prestige
8. Vitakraft Premium Menu

Bunlar iyidir görüşündeyim, aynı sıralamayla.
Türkiye' de üretilen vitakraft çok fazla bozdu yalnız

Türkiye' de üretilen vitakraft çok fazla bozdu yalnız

Yine de iyidir. Quik'e Goldwings'e Jungle'a göre tercih edilir bence. Ben kullanıyorum, içinde renkli ekmekler yok, ayrıca kalsiyum içeriği ve vitamin içeren pelletler var o açıdan da güzel. Aslında keşke bu hayvanları tohumla beslemesek, en güzeli o olur.

Eğer kilo ile çok alcaksanız hobinin yemleri kendi sitesinde 5 kiloluk şekilde satılıyor genel olarak memnunum ben.

Gaga taşı kumda hangi markaları önerirsiniz

bu "renkli ekmekler" denilen şeylere genel olarak herkes karşı ancak bunların kus yemindeki vitamin ve mineral eksikliğini kapatmak icin eklendiğini düşünüyorum. kaliteli markalarda bunalra güvenilebilir bence örneğin. versele laga prestige'in premium versiyonunda da var bu sekilde renkli şeyler ancak ürün türkiye'de yok olsa kullanır ve çıkarmazdım içinden bunlari. ancak kalitesiz markalarda dediginiz olabilir. bence hemen vurmadan önce ürün bazında bir incelemek lazim.;)
5410340216880pack.jpg

bu "renkli ekmekler" denilen şeylere genel olarak herkes karşı ancak bunların kus yemindeki vitamin ve mineral eksikliğini kapatmak icin eklendiğini düşünüyorum. kaliteli markalarda bunalra güvenilebilir bence örneğin. versele laga prestige'in premium versiyonunda da var bu sekilde renkli şeyler ancak ürün türkiye'de yok olsa kullanır ve çıkarmazdım içinden bunlari. ancak kalitesiz markalarda dediginiz olabilir. bence hemen vurmadan önce ürün bazında bir incelemek lazim.;)
5410340216880pack.jpg

Şöyle bir durum var ki bu yemdeki o renkli parçalar ekmek değil, vitamin aminoasit mineral içeren renkli pelletler. Bizim pazarımızda satılanlardakiler ise direk boyanmış ekmek.

Şöyle bir durum var ki bu yemdeki o renkli parçalar ekmek değil, vitamin aminoasit mineral içeren renkli pelletler. Bizim pazarımızda satılanlardakiler ise direk boyanmış ekmek.

Evet bende o yüzden direk kafadan ezbere çizilmeyip ürün bazinda incelenmesi gerektiğini söyledim gecen bir arkadas tropifit mi deli nature de mi ne karşılaştığını söylemişti onlardaki de ekmek degildir daha bir cok marka var hepsinin ekmek olduğunu dusunmuyorum.

Evet bende o yüzden direk kafadan ezbere çizilmeyip ürün bazinda incelenmesi gerektiğini söyledim gecen bir arkadas tropifit mi deli nature de mi ne karşılaştığını söylemişti onlardaki de ekmek degildir daha bir cok marka var hepsinin ekmek olduğunu dusunmuyorum.
Kesinlikle katılıyorum söylediğinize, o markaları bilemiyorum. Umarım ekmek değildir. Kar elde edebilmek için bu denli şeylere kalkışması markaların inanılır gibi değil. Adamlar gerçekten fabrikasında ekmek boyayıp avustralya kökenli bir hayvanın gıdası olduğunu iddia ederek satıyorlar bunu garipsememek mümkün değil...

Geri