Karadeniz Pet

yem ve mama

yasemin5

Meraklı Üye
Merhabalar, kuşumun yemi bitmek üzere. Kullandığımız yem mamaistten aldığımız özel karışım yemdi. onu sipariş ederken içeriğini ben ayarlamadım onlar yollamıştı. Şu anda var olan içerikte değişiklik yapmalı mıyım? neyden daha fazla eklenip çıkarılmalı sizce? Bir de normalde pupa markalı mamayı kullanıyorduk o da bittiği için yeni mama almak istiyorum. Önerebileceginiz daha iyi ve kaliteli bir mama markası var mı?

Pupa marka mama çok fazla önerilmiyor içeriğinde şeker fazlaymis sanırım. O şekilde duymuştum. Eğer kuşunuz mamaisttin özel karışım yemini tüketiyorsa bence devam edebilirsiniz. Çünkü içerik oranını iyi ayarlıyor sahibi 🙂

Pupa marka mama çok fazla önerilmiyor içeriğinde şeker fazlaymis sanırım. O şekilde duymuştum. Eğer kuşunuz mamaisttin özel karışım yemini tüketiyorsa bence devam edebilirsiniz. Çünkü içerik oranını iyi ayarlıyor sahibi 🙂
Peki o halde aynı şekilde sipariş veriyorum yemden 😊 pupanın mamasını aslında çok seviyorlar ama dediğiniz gibi birkaç kisi daha çok önermedi o yüzden başka bir mama arayışındayım. bildiğiniz bir marka var mı?

Peki o halde aynı şekilde sipariş veriyorum yemden 😊 pupanın mamasını aslında çok seviyorlar ama dediğiniz gibi birkaç kisi daha çok önermedi o yüzden başka bir mama arayışındayım. bildiğiniz bir marka var mı?
bu aynı marka iki mamayı beğenmişler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-01-19-26-48-119_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-11-01-19-26-48-119_trendyol.com.jpg
    444 KB · Görüntüleme: 6
  • Screenshot_2022-11-01-19-26-43-270_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-11-01-19-26-43-270_trendyol.com.jpg
    502.9 KB · Görüntüleme: 6
Bende dediğiniz siteden dediğiniz yemi sipariş ediyorum severek yiyor. Sizde içerik olarak memnunsaniz aynen devam edebilirsiniz. 🙂 Ben mama neyazikki hiç kullanmadım sadece dediğiniz puma markasinin iyi olmadığını duydum. Ama resimde yüklediğiniz mamanin yorumları iyiyse alabilirsiniz. Peki benim de size sorum olacak o mamayı yemle mi karistiriyorsunuz hazırlanışı nasıl acaba

Bende dediğiniz siteden dediğiniz yemi sipariş ediyorum severek yiyor. Sizde içerik olarak memnunsaniz aynen devam edebilirsiniz. 🙂 Ben mama neyazikki hiç kullanmadım sadece dediğiniz puma markasinin iyi olmadığını duydum. Ama resimde yüklediğiniz mamanin yorumları iyiyse alabilirsiniz. Peki benim de size sorum olacak o mamayı yemle mi karistiriyorsunuz hazırlanışı nasıl acaba
kendi yemine karıştıranlar da var ama biz ayrı bir kapta nemlendirerek veriyoruz. çünkü normalde yem gibi sert yapidalar. aynı zamanda sevdiği havuc vb sebzeler de içine rendelenerek verilebiliyor 😊

Geri