petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yemi döküyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan Can Şahin tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan Can Şahin

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar petshopcunun bana yaşlı kuş verdiğinden dolayı bende kuşumu değiştirdim. Dün yeni kuşumu aldım fotosunu ilerki zamanlarda atarım . Sorunum şu ki kuşum yemliğin içine giriyor bildiğiniz oyun oynuyor yemi döküyor ne yapmam lazım yoksa yem yetişmeyecek böyle :/ şimdiden teşekkürler :D

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Oyun yapıyor. Tabana gazete sermeyın mantar yapar. Ilk zamanlarda yere bır kap ıcıne koyabılırsınız. Akıllı yemlık de ıdeal cozum.

3. Furkan Can Şahin

Beğenileri:
    0
    bende oyun yapıyor diye düşünmüştüm :D tabana havlu kağıt kullanıyorum gözüme daha güzel gözüküyor hem :D şuan daha yapmıyor yaparsada artık bi çaresine bakacaz :D

4. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
    benim kız akıllı yemliği de boşaltıyordu.

yere yem koydum oradan yiyor
    başka çözüm bulamadım.

Sayfayı Paylaş