Karadeniz Pet

yemler plastik kaplarda mı cam kavanozlarda mı saklanmalı ?

gökçen

Yeni Üye
Merhaba,
Ben Antalya da yaşıyorum. Yemlerin bozulmaması için yemler plastik kaplarda mı cam kavanozlarda mı saklanmalı ?

Ben Burdurda pilastiğe koyuyorum Tabi Antalya nemli dikkat etmek lazım

• Beğen
Tepkiler: Kca
Merhaba,
Ben Antalya da yaşıyorum. Yemlerin bozulmaması için yemler plastik kaplarda mı cam kavanozlarda mı saklanmalı ?
Eğer az sayıda kuşunuz varsa (1-2) yarım veya bir kilo alın hem taze kalsın hemde plastikte saklamanız da bir mahsur olmasın, plastikte oda sıcaklığında saklayabilirsiniz, çok sıcak olmamak kaydıyla (cam tabi ki daha sağlıklı olur fakat onunda düşüp kırılma riski var)

Merhaba,
Ben Tupperware markasının bakliyatlar için olan özel saklama kutularından aldım ve arkadaşlarıma da aldırdım . Yem ilk açıldığı gibi taze kalıyor .

Aynı markanın ya da bir başka markanın bakliyatlar için özel ürettiği kaliteli saklama kutularını kullanın .

Ben Tupperware markasının bakliyatlar için olan özel saklama kutularından aldım ve arkadaşlarıma da aldırdım . Yem ilk açıldığı gibi taze kalıyor .

Aynı markanın ya da bir başka markanın bakliyatlar için özel ürettiği kaliteli saklama kutularını kullanın .
Bende aynı Tupperware markasını kullanıyorum.Yem ilk günkü gibi taze kalıyor.Herhangi bir değişime uğramıyor

Bende aynı Tupperware markasını kullanıyorum.Yem ilk günkü gibi taze kalıyor.Herhangi bir değişime uğramıyor
Dediğiniz gibi Tupperware'ın özel bakliyat kutularında yem herhangi bir bozulmaya uğramıyor . Koku , renk , tazelik paketin ilk açıldığı gibi kalıyor .

Hava almadıktan sonra plastikte olsa bayatlama olmaz. Ama her zaman cam kavanoz en sağlıklısıdır. Yazın sıcaklarda direk buzdolabında saklayın yemi.

• Beğen
Cm kavanoz daha iyidir tabikide

• Beğen
Geri