petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemlerin karisimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Pipet tarafından 17 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Pipet

Pipet Member

Beğenileri:
    9
    Merhaba hollanda cinsi 3 aylik kusum var kafesine balli kraker asiyorum gardenmix in yavru kuslar icin olan ,vitaminli olanindan ve acik satilan (petshopcu kendi paketlemis ) yemlerden var hepsini bir kapta karistirip mi versem yoksa ayri ayri mi versem sizce en iyisi nasil olur taze meyve ve maydonoz da 3 gunde bir koyuyorum suyuna da vitamin koyuyorum hafta da 1 not ;kusu yeni aldim :) acemiyim

2. BURAKWX

BURAKWX Member

Beğenileri:
    1
    ballı krakeri fazla tüketmesini önermiyorum , en iyisi odaya filan saldığında önüne koy biraz yesin uçsun filan . yemide kapalı alsan daha iyi olurdu , yemler çeşit çeşit se karıştır ver mesela ben kapalı kutuda yem aldım içinde çeşit çeşit şeyler var . bide maydonoz verirken iyice kurut ver . bende dün akşam aldım kuş :)

3. BURAKWX

BURAKWX Member

Beğenileri:
    1
    bide ilk 1-2 hafta filan salma sana alışsın öyle odaya sal sonra heyecanlanıp oraya buraya vuruyo kanadını kırıyo arkadaşımın başına gelmişti

4. Pipet

Pipet Member

Beğenileri:
    9
    Teşekkurler :)

Sayfayı Paylaş