Karadeniz Pet

Yemlerin karisimi

Pipet

Meraklı Üye
Merhaba hollanda cinsi 3 aylik kusum var kafesine balli kraker asiyorum gardenmix in yavru kuslar icin olan ,vitaminli olanindan ve acik satilan (petshopcu kendi paketlemis ) yemlerden var hepsini bir kapta karistirip mi versem yoksa ayri ayri mi versem sizce en iyisi nasil olur taze meyve ve maydonoz da 3 gunde bir koyuyorum suyuna da vitamin koyuyorum hafta da 1 not ;kusu yeni aldim :) acemiyim

ballı krakeri fazla tüketmesini önermiyorum , en iyisi odaya filan saldığında önüne koy biraz yesin uçsun filan . yemide kapalı alsan daha iyi olurdu , yemler çeşit çeşit se karıştır ver mesela ben kapalı kutuda yem aldım içinde çeşit çeşit şeyler var . bide maydonoz verirken iyice kurut ver . bende dün akşam aldım kuş :)

Merhaba hollanda cinsi 3 aylik kusum var kafesine balli kraker asiyorum gardenmix in yavru kuslar icin olan ,vitaminli olanindan ve acik satilan (petshopcu kendi paketlemis ) yemlerden var hepsini bir kapta karistirip mi versem yoksa ayri ayri mi versem sizce en iyisi nasil olur taze meyve ve maydonoz da 3 gunde bir koyuyorum suyuna da vitamin koyuyorum hafta da 1 not ;kusu yeni aldim :) acemiyim
bide ilk 1-2 hafta filan salma sana alışsın öyle odaya sal sonra heyecanlanıp oraya buraya vuruyo kanadını kırıyo arkadaşımın başına gelmişti

Geri