petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemliği fark edemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Yavuz Ozcan tarafından 18 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Yavuz Ozcan

Yavuz Ozcan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bugün muhabbet kuşu için akıllı yemlik aldım fakat yemleri görmesine rağmen yiyeceği bölümü fark edemiyor ve şuan biraz aç çünkü yem yerken çıkarıp yenisini taktım hem hızlı alışsın fark etsin diye ama nafile camlara gagasıyla dokunuyor ama sizce yarına öğrenirmi yarın okula gidicem ona göre başka bir kaba yem koyayım?

Ekli Dosyalar:

2. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    89
    Resime göre kuşunuz yavru değil akılı yemliği takın o bulur yer yemi korkmayın muhabbetler çok meraklı canlılardır

3. Süleyman Ekinci

Süleyman Ekinci Active Member

Beğenileri:
    154
    zamanla öğrenecektir ama siz yine de emin olmak için yemlik içinde yem koyun isterseniz.

4. Yavuz Ozcan

Yavuz Ozcan New Member

Beğenileri:
    0
    Yorumlarınız için teşekkürler ben yinede sabah bi kontrol ederim ona göre koyarım bi kap iyi geceler.

Sayfayı Paylaş