Karadeniz Pet

Yeni alacağım kuşun ırkı ve yaşı ? (Resimli)

Ensar YILMAZ

Paylaşımcı Üye
Alttaki resimlerde ki kuşu yeni alicam nasipse daha henüz almadim resimleri üretici gönderdi sağolsun. Sizce ırkı nedir ve kac günlük/aylıktır ?

Ayrıca bana babasının show jumbo, annesinin de normal jumbo(sanırım hollanda yada ingiliz) olduğunu söyledi. Sizce öylemi yani duruşunda kalıbında bi irilik varmı ırk tahmini yaparken göz önünde bulundurun bunuda lutfen.
Babasi ve annesi bunlarmış;

Babası

Annesi

Merhaba anne tam görünmüyor. Ama yavrunun babaya çekmediği belli. Fİyatı neymiş bu yavrunun.

Merhaba anne tam görünmüyor. Ama yavrunun babaya çekmediği belli. Fİyatı neymiş bu yavrunun.
50 tl. Yani bi irilik varmı tam baba gibi olmaz soyledigi gibiyse melez olacak yani kırık. Ana babanin ortasinda yerliden daha iri toplu olmasi lazim degilmi? Ve yaşı kac sizce.

Fotoğraflar net değil flu çıkmış biraz yavru daha yaşında değil en fazla 2-3 aylık gibi sanki. İriliğini normal küçük değil cüsse olarak. Kırık kuşsa 50 tl normal.

Show jumbo ve hollanda dan olan yavru ikisinin kırığı olur degilmi? Yas konusunda tahminlerini bekliyorum bu konuda deneyimli kisilerden. 45-60 günlük civarı ise eğer egitmek alistirmak konusturmak icin idealdir sanırım?

normalde petshopa bu kusu 15-20 lira arasi satar ama sen dışardan kuş alsan 35-50 arası Alırsın en azından sağlıklı bir erkek anası çek sanirim

Yaşı tam eğitmek için ideal bende arkadaşıma aldım bizimki yerli slovak seninkine göre çok daha küçük duruyor bizimki 35 günlük daha

normalde petshopa bu kusu 15-20 lira arasi satar ama sen dışardan kuş alsan 35-50 arası Alırsın en azından sağlıklı bir erkek anası çek sanirim
Bizim burdaki en ucuz petshop 35 tl den yerlileri veriyor digerlerinde 60 tl ye kadar çıkıyor yerliler eger bu baba show ana da ingliz yada hollanda ise fiyat iyi bizim buralara göre. Ve yasi genç ise.

Yaşı ve ırkı konusunda tahminleri olanlar yazabilirlermi lutfen yukarda ki bilgiler ışığında.

Geri